Serviste Lider! Üstün Teknik Servis
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çamaşır Makinesi Servisi Seçerken Dikkat Edilecekler!

İyi Bir Çamaşır Makinesi Servisi Nasıl Olur?

Severek giydiğiniz kazaklarınızı, gömleklerinizi ve pantolonlarınızı, kısacası tüm giysilerinizi emanet ettiğiniz çamaşır makineleriniz, kıyafetlerinizi tertemiz yaparken zamana ve kullanım koşullarına bağlı olarak arızalanabilir. Çok gürültülü çalışabilir, giysilerinizi kırıştırabilir, temizleme performansları düşebilir. Bu gibi durumlarda çamaşır makinesi servisi çağırarak sorunlarınızı hemen çözmek istersiniz. Peki çamaşır makinesi servisi seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Her çamaşır makinesi servisi iyi midir? Gelin birlikte iyi bir çamaşır makinesi servisinde olması gereken özelliklere ve profesyonel bir çamaşır makinesi servisi desteği aldığınızda karşılaşacağınız avantajlara yakından bakalım...

Deneyim ve Referans

Çamaşır makinesi servisi seçerken ilk olarak servisin sektördeki deneyimine dikkat etmelisiniz. Yeni açılmış, referansı olmayan ve güvenirliği şüpheli çamaşır makinesi servislerinden uzak durmalısınız. Kurumsal referansları geniş olan, büyük firmalara hizmet vermiş çamaşır makinesi servis merkezleri sizleri de memnun edecektir. Ancak bu referansların gerçek olup olmadığını teyit etmeyi unutmayın.

Teknik Kadronun Uzmanlığı

Çamaşır makinesi servisi seçerken mutlaka teknik ekibin alanındaki uzmanlığına dikkat edin. Bakım, onarım ve montaj tecrübelerini öğrenin. Deneyimsiz çamaşır makinesi servis teknisyenleri beyaz eşyanızda geri dönülmez hasarlara yol açabilir hatta sorumluluk dahi kabul etmeyebilirler. Teknisyenleri çalışmaları sırasında gözlemleyin ve amatör bir müdahale görürseniz hizmeti sonlandırın.

Geniş Araç Filosu ve Servis Ağı   

Çamaşır makinesi servisleri arasından seçim yaparken servis ağı geniş ve araç sayısı fazla olan servisleri tercih edin. İstanbul'un her yerine ulaştıklarını web sitelerinde ve telefon görüşmelerinizde belirten ancak size günler sonrasına randevu veren çamaşır makinesi servislerinden uzak durun. En iyi çamaşır makinesi servisi, kendine yatırım yapmış olandır.

Hızlı ve Güvenli Hizmet

Çamaşır makineleri, evlerimizde en çok kullandığımız beyaz eşyalardan biridir. Hele çocuklu bir aileysek olmazsa olmazlarımızdandır. Bu nedenle çamaşır makinesi servisi seçerken size en geç 2 gün içerisinde hizmet verebilecek olanları tercih edin.

Orijinal Yedek Parça Garantisi

İstanbul çamaşır makinesi servisi listenizi daraltmak istiyorsanız kesinlikle bakım ve onarımda orijinal yedek parça garantisi verenleri tercih edin. Çamaşır makinenizin marka ve modeline uygun parça değişimi yapan servis merkezleri, sizi yüksek maliyetli arızalardan korumuş olacaklar.

Önerilen Çamaşır Makinesi Servisleri

Hepimiz bir ürün ya da hizmet almadan önce internette araştırma yaparız. Çamaşır makinesi servisi için araştırma yaparken daha önce hizmet almış kişilerin yorumlarını mutlaka okumalısınız. Olumsuz değerlendirmeler alan çamaşır makinesi servislerinden uzak durmalısınız.

Çamaşır Makinesi Bakım ve Onarımını İyi Bir Servise Yaptırırsanız Ne Olur?

Çamaşır makinesi servisi seçerken ekibin uzmanlığına, servis merkezinin sektördeki deneyimine, orijinal parça kullanımına ve hızlı  hizmet alıp alamayacağınıza dikkat etmeniz gerektiğini belirttik. Eğer iyi bir çamaşır makinesi servisi seçerseniz;

 • Kaliteli ve güvenilir hizmet alırsınız.

 • Çamaşır makinenizi daha büyük arızalardan korumuş olursunuz.

 • Çamaşır makinenizden yüksek performans alırsınız.

 • Çamaşır makinenizin ömrünü uzatırsınız.

 • Olması muhtemel arızaların önüne geçersiniz.

 • Kendinizi ve sevdiklerinizi korumuş olursunuz.

 • Enerji sarfiyatını azaltarak bütçenizi korursunuz.

Çamaşır Makinesi Bakım ve Onarımını Amatör Bir Servise Yaptırırsanız Ne Olur?

Çamaşır makinenizi yanlış ellere teslim ettiğinizde ise beyaz eşyanızın büyük hasar görmesine neden olabilirsiniz. Özellikle amatör ve merdiven altı diye tabi ettiğimiz kaçak servis merkezlerinden hizmet alırsanız;

 • Çamaşır makinenizde daha maliyetli arızalar meydana gelebilir.

 • Çamaşır makinenizin ömrü kısalır.

 • Çamaşır makinenizin performansı ve verimi düşer.

 • Can ve mal güvenliğiniz tehlikede olur.

 • Bütçenize zarar verirsiniz.

 • Sağlıklı bir çamaşır makinesi kullanımı yapamazsınız.

 • Çamaşır makinenizin garantisini kaybedebilirsiniz.

Ailenizin sağlığını ve bütçenizi düşünüyorsanız çamaşır makinesi servis hizmetlerini deneyimli olmayan firmalardan almamalısınız. Aksi halde yüksek enerji sarfiyatı ve faturalar, masraflı onarımlar ve kötü bir deneyim sizi bekler.

Çamaşır Makinesi Servis Fiyatları – Uygun Fiyatlı Çözümler

En iyi çamaşır makinesi servisi için araştırma yapıyorsunuz ancak bütçenizi belirlediniz mi? Ekonomik olsun diye deneyimsiz çamaşır makinesi servislerinden hizmet almayı aklınızın ucundan bile geçirmeyin! Yüksek maliyetli zararlarla karşılaşmamak için kesinlikle deneyimli ve profesyonel bir çamaşır makinesi servisi hizmetlerinden yararlanmalısınız.

Çamaşır makinesi servis fiyatları ortalamasına baktığımızda servis ekiplerinin yapacağı inceleme sonucunda çamaşır makinenizdeki arızanın şiddetine ve türüne, arıza onarımının ne kadar sürede yapılacağına, orijinal yedek parça kullanılıp kullanılmayacağına, çamaşır makinesi için bakım ve montaj gibi farklı servis hizmetlerinin gerekli olup olmayacağına göre servis ücretleri belirlenmektedir.

Çamaşır makinesi servis fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilir, dilerseniz servis merkezimizi ziyaret ederek arıza kaydı oluşturmadan önce çalışma ortamımızı, hizmet kalitemizi ve müşteri yaklaşımımızı yakından görebilirsiniz.

[widget-131]

Yorum Yap

Servis Çağır
Servis Çağır 444 01 36