Serviste Lider! Üstün Teknik Servis
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Klima Servisi

Klimanız Uzun Yıllar İlk Günkü Performansını Korusun İster misiniz?

Klimanız su mu damlatıyor? Ya da ısıtma/soğutma performansı eskisi gibi değil mi? Hayatınızda ilk kez buz fırlatan bir klimayla mı karşılaşıyorsunuz?

Bunların tek nedeni, klimanızın bakımını ihmal etmiş olmanız. Klimalar, hem evlerde hem de ofislerde sürekli olarak çalışarak ortamdaki kiri, tozu ve bakterileri filtrelerine toplar. Yaz kış kullanılan ve filtreleri dolan klimalar da arızalanmaya başlar. Her yıl düzenli olarak bakımı yaptırılan klimalar ise uzun yıllar ilk alındığındaki gibi güçlü bir şekilde soğutmaya ve ısıtmaya devam eder.

Eğer en ihtiyacınız olduğu zamanda klimalarınızın düşük performansıyla karşılaşmak ve mağdur olmak istemiyorsanız Üstün Teknik servisten klima bakımı randevusu almayı unutmayın!

Kış aylarında klimanızın ısıtma fonksiyonunu kullanacaksınız soğuklar etkisini göstermeden klima bakımını yaptırın, daha az enerji tüketin!

klima servisi

Aynı Gün Servis, Ayrıcalıklı Hizmet ve Garantili Onarım! – Klima Servisi

Üstün Teknik Servis’te arızaların nedenini ve çözümünü anlamadan çıkarılan faturalar yok! Ekip olarak klimalarınızda yaşadığınız her türlü sorunun kaynağını ve onarımını sizlere detaylı bir şekilde aktarıyoruz! Kullandığımız yedek parçaların faturalarını teslim ediyor, tamamen şeffaf bir hizmet veriyoruz!

klima teknik servisi

Montaj

Satın aldığınız klimaları kullanmak için günlerce beklemenize gerek yok! Klimalarınızın montajını aynı gün yapıyor, yaşam alanlarınızı hızlıca ideal sıcaklığa kavuşturuyoruz!

Ücretsiz Keşif »
en iyi klima servisi

Bakım

Klimanızın aniden arızalanarak sizi mağdur etmesine izin vermiyor, düzenli olarak bakım desteği sunarak güçlü performansını korumasını sağlıyoruz!

Profesyonel Ekip »
klima servisi istanbul

Onarım

Klimalarınızda herhangi bir arızayla karşılaştığınızda uzman ekiplerimizle birlikte aynı gün adresinize ulaşıyor ve sorununuzu tespit edip onarım yapıyoruz!

Güvenli Onarım »

Orijinal Yedek Parça Garantisi

Bakım ve onarım hizmetlerimizde klimalarınızın marka ve modeline uyumlu orijinal yedek parçalar kullanıyor, uyguladığımız işlemlere 1 yıllık garanti sunuyoruz.

Bizi Yakından Tanıyın! Servis Atölyemize ve Uzman Teknisyenlerimizin Sunduğu Bakım-Onarım Hizmetlerine Göz Atın!

Güler yüzlü teknik ekibimizi, sizler için her daim hazır bulunan müşteri hizmetleri kadromuzu, bakım ve onarım yaptığımız atölyeleri görmek ister misiniz? Sizleri memnun etmek, bizim öncelikli amacımız! Bizi daha yakından tanıyın, klimalarınızı aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan ekibimize emanet edin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Klima Montajı, Bakımı ve Onarımı İçin Dilediğiniz Zaman Bizlere Ulaşabilirsiniz!

duvar tipi klima servisi

Duvar Tipi Klima Servisi

Klima çalıştırdıkça baş ağrısı yaşadığınızı mı fark ediyorsunuz? Klima çarpması olarak isimlendirdiğiniz durum, aslında filtreleri dolmuş bir klimanın olumsuz etkisinden başka bir şey değil!

Periyodik bakımı ihmal edilen duvar tipi klimalar, filtrelerinin dolmasıyla birlikte sağlığınıza zarar verebilecek toz ve kirleri, ortama geri salmaya başlar. İyice temizlenmiş filtreler ise mekanlarınızdaki ideal sıcaklığı sağlamanın yanında kaliteli bir hava solumanızı da destekler. Eğer yaz kış kullandığınız bir klimanız varsa yılda en az 2 kez, yalnızca yaz aylarında kullandığınız bir klimanız varsa da mutlaka yılda 1 kez bakım yaptırın!

Hem sağlığınız hem de konforunuzdan olmamak için yapmanız gereken sadece Üstün Teknik Servis merkezimizi arayıp klima bakımı talebi oluşturmak!

Salon Tipi Klima Servisi

Sıcak havaların kurtarıcı salon tipi klimalar, çoğu zaman geniş alanlarda ve aralıksız bir şekilde kullanıldığından bakıma daha çok ihtiyaç duyar.

Bakımları yapılmadığında ise çok daha pahalı onarımlara neden olup sizi zora sokabilirler. Aynı şekilde düzenli bakımı ihmal edilen klimalar, eski soğutma/ısıtma performansını sunabilmek için her zamankinden daha fazla enerji harcayarak elektrik faturalarınızı artırırlar. Eğer elektrik faturanızda ani bir artış yaşadıysanız sorunun klimanızdan kaynaklı olduğunu düşünebilirsiniz.

Faturada çok bir fark yaşamadan, sağlıklı ve hijyenik bir şekilde klima kullanabilmek mümkün! Elbette düzenli bakım şartı ile!

salon tipi klima servisi
kaset tipi klima servisi

Kaset Tipi Klima Servisi

İş yerinizdeki kaset tipi klimalarda yaşadığınız arızaların çözüme kavuşturulması için günlerce beklemenize gerek yok!

Bugüne kadar iyi bir klima servisiyle karşılaşmamış olabilirsiniz. Hatta çoğu zaman hiçbir bilgilendirme yapmadan direkt olarak arıza olduğunu söyleyen ya da parça değişimi yapan klima servislerine de denk gelebilirsiniz. Eğer işinin uzmanı kişilerden destek almazsanız bu gibi durumları daha sık yaşayabilirsiniz! Kaset tipi klimalarınızı sertifikalı, işinde usta ve dürüst kişilere emanet etmek istiyorsanız hemen bizi arayın!

En son teknolojiyle kaset tipi klimalarınızdaki arızaları tespit edip sizleri aldığınız hizmetten memnun kalmış bir şekilde uğurlayalım!

Kanal Tipi Klima Servisi

Klimanız su mu akıtıyor? Tahliye deliği tıkanmış veya kondenser pompası arızalanmış olabilir!

Eğer kanal tipi klima tamiri için yüksek bir faturayla karşılaşmak istemiyorsanız geçici çözümler uygulamayı bir kenar bırakın! Çoğu zaman klimalarda sızıntı sorunu yaşandığında bir kap yardımı ile akan su boşaltılarak arızaya çözüm bulunduğu düşünülür. Dikkatli olun! Kanal tipi klima tamiri için para harcamayalım derken daha büyük bir arızaya yol açabilirsiniz!

Özellikle de kurumsal mekanlarda kullanılan klimalarda olası arızalanmalar daha maliyetli sonuçlara neden olabilir!

kanal tipi klima servisi
tavan tipi klima servisi

Tavan Tipi Klima Servisi

Üstün Teknik servis olarak tavan tipi klimalarınızın montajını, bakımını ve onarımı titizlikle yürütüyor, değer odaklı hizmet sağlıyoruz!

Tavan tipi klimalarınızda yaşadığınız arızaları hızlıca çözüme kavuşturuyor, sunduğumuz hizmeti mümkün olan en düşük bütçeyle sizlere yansıtıyoruz. Klimalarınızı daha uzun süre güvenle, sağlıkla ve konforla kullanabilmeniz için periyodik bakımlarınızı üstleniyoruz. Siz iş yerinizde çok daha motive bir şekilde çalışın diye bakım hizmetimizle tavan tipi klimanızı en iyi hale getiriyoruz!

Eğer siz de sık sık arızalanan ve oldukça yüklü maliyetler çıkaran klimalara sahip olmak istemiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden bizlere ulaşın!

Döşeme Tipi Klima Servisi

Döşeme tipi klimanızdan çıkan ses, ortamdaki sessizliği mi bozuyor? Tıkırtı sesleri duymaya başladıysanız klimanız arıza sinyalleri veriyor demektir!

Döşeme tipi klimalar, tıpkı diğer klima türlerinde olduğu gibi uğultu gibi bir ses çıkarır. Eğer son dönemlerde döşeme tipi klimanızdan rahatsız edici birtakım sesler duymaya başladıysanız klimanızın mekaniğinde bir sorun yaşıyor olmanız muhtemeldir. Daha yüksek bütçeli onarımlara neden olmadan arızayı çözüme kavuşturmak için hızlıca ekibimize ulaşın!

Eğer sıcak/soğuk havaların yoğun etkisine maruz kalmak istemiyor, konforumdan asla ödün veremem diyorsanız Üstün Teknik Servis ekibimizin desteğine başvurabilirsiniz!

döşeme tipi klima servisi

Servis Hizmetlerinde Kalitenin Değişmez Adı: Üstün Teknik Servis

Klimalarınızı sağlığınızı olumsuz etkilemeden uzun yıllar güvenle kullanmak için çözümünüz Üstün Teknik Servis’te! İstanbul’un her yerindeki saha destek personellerimiz ile arıza tespiti, bakım, onarım ve montaj ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılıyor, sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimizin sonunda daha az enerji tüketen ve yüksek performans sunan klimalarınızı sizlere teslim ediyoruz.

17 Yıllık Deneyim

Tam 17 yıldır klimalarınızı sorunsuz ve emniyetli bir şekilde kullanabilmeniz için sizlere destek oluyor, en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz.

İstanbul Geneli Hizmet

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını aynı gün ve yerinde karşılayabilmek adına İstanbul genelinde geniş bir servis ağı ile kaliteli hizmet veriyoruz!

Hızlı ve Yerinde Müdahale

Klimalarınızın yaşam alanlarınızdaki konforda ne kadar önemli olduğunu biliyor; bu yüzden de yaşadığınız sorunları aynı gün ve yerinde onarıyoruz!

en iyi klima servisi

Geniş Araç Filosu

Geniş araç filomuz ile birlikte İstanbul’un her yerine hızlı ve güvenli teknik servis desteğini ulaştırabilmek adına kesintisiz hizmet sunuyoruz!

Uzman Teknisyenler

Klima konusunda teknik sertifika sahibi güler yüzlü bir kadroyla çalışıyor; ticari ve ev tipi klimalarınızı işin uzmanına emanet ederek pratik çözümler üretiyoruz!

Güvenilir ve Garantili Hizmet

Müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun kalmaları için klimada bakım ve onarım desteklerimize 1 yıl süreyle geçerli olmak üzere garanti veriyoruz!

klima servis fiyatları

Arızalı Klimaları Kullanmaya Devam Etmeyin!

Hasarlı Parçalar Klimanıza Daha Çok Zarar Vererek Ömrünü Kısaltır!

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Üstün Teknik Servis olarak evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız tüm klimalar için sizlere montaj, bakım ve onarım desteği sunuyoruz. Farklı marka ve model salon tipi klima, duvar tipi klima, kanal tipi klima, kaset tipi klima ve döşeme tipi klimalarınız için hızlı ve güvenli hizmet veriyoruz.

Klima servis merkezimiz başta Bağcılar olmak üzere Güngören, Gaziosmanpaşa, Bahçelievler, Bakırköy, Esenler, Bayrampaşa, Kağıthane, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Başakşehir, Eyüp ve Fatih gibi ilçelerle tüm Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda hizmet vermektedir. Size en yakın servis noktamızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Üstün Teknik klima servisi merkezimiz, İstanbul Bağcılar'da bulunmaktadır.

Klimanız buz fırlatıyorsa gazı bitmiş olabilir. Dilerseniz klima gazı dolumu için bizlerden randevu talep edebilirsiniz.

Klima servis ücretleri; klimanızın marka ve modeline, salon tipi klima, duvar tipi klima, kanal tipi klima, kaset tipi klima ve döşeme tipi gibi türüne, yedek parça ihtiyacına, arızanın türüne ve çözümüne göre değişiyor. Klima servis ücretleriyle ilgili net bir bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerimize ulaşarak yaşadığınız sorunu aktarabilirsiniz.

İletişim

üstün teknik servis iletişim
Servis Çağır
Servis Çağır 444 01 36