Serviste Lider! Üstün Teknik Servis
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kombi Servisi

Kombinizin Kazan Bakımını En Son Ne Zaman Yaptırdınız?

Yaşadığınız kombi arızalarının en yaygın nedenlerinden biri, bakımsızlıktır. Peki, periyodik olarak kombi bakımı yaptırmak size neler kazandırır, biliyor musunuz?

Kombi bakımı, evinizi daha sağlıklı ve emniyetli bir şekilde ısıtmanızı sağlarken bu verimliliğin yanında sizlere düşük enerji tüketimi de sunar. Özellikle uzun yıllardır kullandığınız bir kombiniz varsa ve sık sık arızalar yaşıyorsanız profesyonel bir ekipten kombi bakımı hizmeti almanız çok faydalı olur. Ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmamak için periyodik kombi bakımını asla ihmal etmeyin!

Kombinizi, doğal gaz ve kombi konusunda deneyim sahibi ve sertifikalı uzmanlarımıza emanet edin, Üstün Teknik Servis’ten ayrıcalıklı bir hizmet alın!

Kombiden yanık kokusu geldiğinde tehlikeli bir duruma yol açmamak için emniyetli bir şekilde kombinizi kapatıp hemen bizlere ulaşın!

kombi servisi

Aynı Gün Servis, Ayrıcalıklı Hizmet ve Garantili Onarım! – Kombi Servisi

Kombi montajı, onarımı ve bakımı, uzman olmayan kişiler tarafından yapılamaz! Kombiler, bilinçsiz bir şekilde müdahale edildiğinde çok tehlikeli olabilir! Üstün Teknik Servis olarak bizler, kombilerinizi tüm güvenlik önlemlerini alarak onarıyoruz. Eğer siz de deneyimli bir ekipten destek almak istiyorsanız dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz…

kombi teknik servisi

Montaj

Satın aldığınız kombileri kullanmak için günlerce beklemenize gerek yok! Kombilerinizin montajını aynı gün yapıyor, sizleri soğuk havalardan koruyoruz!

Ücretsiz Keşif »
en iyi kombi servisi

Bakım

Kombinizin aniden arızalanarak sizi mağdur etmesine izin vermiyor, düzenli olarak bakım desteği sunarak güçlü performansını korumasını sağlıyoruz!

Profesyonel Ekip »
kombi servisi istanbul

Onarım

Kombilerinizde herhangi bir arızayla karşılaştığınızda uzman ekiplerimizle birlikte aynı gün adresinize ulaşıyor ve sorununuzu tespit edip onarım yapıyoruz!

Güvenli Onarım »

Orijinal Yedek Parça Garantisi

Bakım ve onarım hizmetlerimizde kombilerinizin marka ve modeline uyumlu orijinal yedek parçalar kullanıyor, uyguladığımız işlemlere 1 yıllık garanti sunuyoruz.

Bizi Yakından Tanıyın! Servis Atölyemize ve Uzman Teknisyenlerimizin Sunduğu Bakım-Onarım Hizmetlerine Göz Atın!

Güler yüzlü teknik ekibimizi, sizler için her daim hazır bulunan müşteri hizmetleri kadromuzu, bakım ve onarım yaptığımız atölyeleri görmek ister misiniz? Sizleri memnun etmek, bizim öncelikli amacımız! Bizi daha yakından tanıyın, kombinizi uzman ellere emanet edin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Kombi Montajı, Bakımı ve Onarımı İçin Dilediğiniz Zaman Bizlere Ulaşabilirsiniz!

kombi servisi istanbul

Arızalı Bir Kombi Gaz Sızdırabilir!

Muhtemelen bugüne kadar kombiden sızan gazlardan kaynaklı yaşanan zehirlenmelere şahit olmuşsunuzdur. Hemen hemen her kış, bu tarz haberlerle hepimiz karşılaşıyoruz!

Gaz sızıntısı, arızalı olduğu fark edilmeyen ya da arızanın önemsenmediği ve kullanımın sürdürüldüğü durumlarda yaşanır. Genellikle mide bulantısı ve baş ağrısıyla kendini gösterir. Ailenizin güvenliği ve sağlığı açısından büyük tehlike yaratabilecek kombilere, mutlaka düzenli olarak bakım yaptırın ve mevcut arızaları önceden fark edin!

Bildiğiniz gibi kombi arızaları ve çözümleri, büyük maliyetler gerektiriyor. Eğer önemli bir arızanın onarımı için yüklü miktarlarda ödemeler yapmak istemiyorsanız düzenli bakımı ihmal etmemeniz şart!

Daha Düşük Doğal Gaz Faturası Ödemek Mümkün!

Doğal gaz faturalarınızda son dönemlerde bir artış mı yaşadınız? Dikkatli olun, kombinizde bir sorun olabilir!

Kış etkisini gösterince kombiler daha çok kullanılmaya başlanır. Ancak en doğrusu, kombilere bakım yaptırarak kullanıma başlamaktır. Çünkü kullanmadığınız süre zarfında kombinizde beliren bir arıza, performansını düşürebilir. Düşük performansla aynı sıcaklığı sunmaya çalışan kombiler de normalden daha fazla enerji tüketerek doğal gaz faturalarınızı artırır.

Özellikle iş yerlerinde, yani daha geniş alanlarda ısıtma yapan kombilerde enerji verimliliğini sağlamak çok önemlidir!

istanbul kombi servisi
kombi tamiri

Güvenilmez Kombi Servislerine Para Vermeyin!

Teknisyenlerinin deneyiminden ve bilgisinden emin olmadığınız kombi servislerine ailenizin sağlığını ve güvenliğini emanet etmeyin!

Kombiler, mutlaka işinin uzmanı kişiler tarafından müdahale edilmesi gereken, aksi durumda tehlikeli olabilecek ürünlerdir. Üstün Teknik Servis olarak biz, doğal gaz ve kombi konusunda eğitim almış, deneyim kazanmış ve bilgili kişilerle çalışıyor, içinizin rahat etmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Aşınmış parçalarınızı yeniliyor, arızalarınızı önceden tespit edip en uygun fiyatlarla sizlere destek oluyoruz.

Yeni kombilerinizi emniyetli bir şekilde kuruyor, bakım yapıyor ve arızalarınıza çözüm buluyoruz! Kombi servisi arıyorsanız önceliğiniz daima Üstün Teknik Servis olsun!

Servis Hizmetlerinde Kalitenin Değişmez Adı: Üstün Teknik Servis

Ailenizi ve sevdiklerinizi riske atmayın! Kombinizin bakımını yaptırmak, olası tehlikelerin önüne geçmek ve garantili bir hizmet almak için ekibimize ulaşın! Geniş araç filomuz, uzman teknisyenlerimiz ve kalıcı çözümlerimizle en kısa süre içerisinde adresinizde olalım. Kaliteli bir kombi almak kadar kombiye iyi bakmak da önemlidir, bunu asla unutmayın!

17 Yıllık Deneyim

Tam 17 yıldır kombilerinizi sorunsuz ve emniyetli bir şekilde kullanabilmeniz için sizlere destek oluyor, en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz.

İstanbul Geneli Hizmet

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını aynı gün ve yerinde karşılayabilmek adına İstanbul genelinde geniş bir servis ağı ile kaliteli hizmet veriyoruz!

Hızlı ve Yerinde Müdahale

Kombilerinizin yaşam alanlarınızdaki konforda ne kadar önemli olduğunu biliyor; bu yüzden de yaşadığınız arızaları aynı gün onarıyoruz!

en iyi kombi servisi

Geniş Araç Filosu

Geniş araç filomuz ile birlikte İstanbul’un her yerine hızlı ve güvenli teknik servis desteğini ulaştırabilmek adına kesintisiz hizmet sunuyoruz!

Uzman Teknisyenler

Kombi konusunda teknik sertifika sahibi güler yüzlü bir kadroyla çalışıyor; kombilerinizi işin uzmanına emanet ederek pratik çözümler üretiyoruz!

Güvenilir ve Garantili Hizmet

Müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun kalmaları için kombide bakım ve onarım desteklerimize 1 yıl süreyle geçerli olmak üzere garanti veriyoruz!

kombi servis fiyatları

Bakım İhmal Edilen Kombilerin Ömrünün Yarı Yarıya Azaldığını Biliyor musunuz?

Yılda Bir Kez Mutlaka Kombi Bakımı Yaptırın!

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Üstün Teknik Servis olarak evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız tüm kombiler için sizlere montaj, bakım ve onarım desteği sunuyoruz. Farklı marka ve model hermetik, yoğuşmalı, bacalı ve elektrikli kombileriniz için hızlı ve güvenli hizmet veriyoruz.

Kombi servis merkezimiz başta Bağcılar olmak üzere Güngören, Gaziosmanpaşa, Bahçelievler, Bakırköy, Esenler, Bayrampaşa, Kağıthane, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Başakşehir, Eyüp ve Fatih gibi ilçelerle tüm Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda hizmet vermektedir. Size en yakın servis noktamızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Üstün Teknik kombi servisi merkezimiz, İstanbul Bağcılar'da bulunmaktadır.

Kombi ses yapma sorunu; fan motorunuzun, türbin sisteminin arızalanması ya da gaz mekanizmasının arızalanması gibi pek çok nedenden kaynaklanabilir. Arızanın daha iyi anlaşılabilmesi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşıp onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi servis ücretleri; kombinizin marka ve modeline, hermetik, bacalı ve yoğuşmalı gibi türüne, yedek parça ihtiyacına, arızaya ve çözümüne göre değişiyor. Kombi servis ücretleriyle ilgili net bir bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerimize ulaşarak yaşadığınız sorunu aktarabilirsiniz.

İletişim

üstün teknik servis iletişim
Servis Çağır
Servis Çağır 444 01 36