Serviste Lider! Üstün Teknik Servis
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ankastre Servisi

Ankastrelerinizin Kullanım Ömrünü Uzatın!

Diğer ankastre servisleri gibi yaptığımız onarımlara kısa ömürler biçmiyoruz! Uyguladığımız işlemlerin arkasında duruyor, 1 yıl süreyle garanti sunuyoruz!

Fırın, mikrodalga, buzdolabı, bulaşık makinesi, davlumbaz ve mikrodalga gibi tüm ankastrelerinizin montajını, bakımını ve onarımını yapıyoruz. Satın aldığınız ürünlerin kurulumu için günlerce bekleyip mağdur olmanıza izin vermiyoruz! Geniş servis filomuz ile aynı gün servis kaydınızı oluşturuyor ve adresinizi ziyaret ediyoruz.

Ayrıcalıklı hizmetlerimiz, güler yüzlü teknik kadromuz ve kalıcı çözümlerimizle ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılıyor, başarımızı mutlu müşterilerimize borçlu olduğumuzu biliyoruz!

Ankastre temizliği için kullanılan deterjanların eşyalarınıza zarar verdiğini biliyor muydunuz? Düzenli bakımla olası zararların önüne geçebilirsiniz!

ankastre servisi

Aynı Gün Servis, Ayrıcalıklı Hizmet ve Garantili Onarım! – Ankastre Servisi

Ankastre derin dondurucunuzun bakıma mı ihtiyacı var? Ya da ankastre fırınınız elektrik geldiği halde ısınmıyor mu? Ankastre buzdolabı, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, davlumbaz ve ocak gibi eşyalarınızda karşılaştığınız tüm sorunlar için çözümünüz Üstün Teknik Servis’te!

ankastre teknik servisi

Montaj

Satın aldığınız ankastreleri kullanmak için günlerce beklemenize gerek yok! Ankastrelerinizin montajını aynı gün yapıyor, ürünlerinizi hazır bir şekilde sizlere teslim ediyoruz!

Ücretsiz Keşif »
en iyi ankastre servisi

Bakım

Daha dayanıklı ankastrelere sahip olmanız için düzenli olarak bakım desteği sunuyor, sık sık arızalanan ankastrelerin tamiri için avuç dolusu paralar ödemenize engel oluyoruz!

Profesyonel Ekip »
ankastre servisi istanbul

Onarım

Ankastre eşyalarınızda herhangi bir arızayla karşılaştığınızda uzman ekiplerimizle birlikte aynı gün adresinize ulaşıyor ve sorununuzu hızlıca tespit edip onarım yapıyoruz!

Güvenli Onarım »

Orijinal Yedek Parça Garantisi

Bakım ve onarım hizmetlerimizde ankastrelerinizin marka ve modeline uyumlu orijinal yedek parçalar kullanıyor, uyguladığımız işlemlere 1 yıllık garanti sunuyoruz.

Bizi Yakından Tanıyın! Servis Atölyemize ve Uzman Teknisyenlerimizin Sunduğu Bakım-Onarım Hizmetlerine Göz Atın!

Güler yüzlü teknisyenlerimizi, bakım ve onarım yaptığımız atölyelerimizi görmek ister misiniz? Siz de ev ve iş yerlerinizdeki ankastre eşyaların tamirini, bakımını ve montajını Üstün Teknik Servis’e emanet edin, gözünüz arkada kalmasın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Ankastrelerinizin Bakımı ve Onarımı İçin Bize Ulaşın!

ankastre fırın servisi

Ankastre Fırın Servisi

Ankastre fırınınızın tuş takımı mı bozuldu? Güvenmediğiniz firmalara ankastre fırınlarınızı emanet etmeyin!

Ankastre fırınlar, işinin uzmanı olmayan kişiler müdahale ettiğinde tehlikeli olabilir. Sunduğu hizmetten ve teknisyenlerinin bilgisinden emin olmadığınız ankastre servislerinden hizmet alıp daha sonradan pişman olmayın! Dilediğiniz zaman bize ulaşın, ankastrede uzman kadromuzla birlikte onarım yapıp fırınınızı sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edelim!

Markası ve modeli ne olursa olsun, ankastre fırın arıza ve çözümleri için her zaman bizlerden destek alın!

Ankastre Ocak Servisi

Evlerde, restoranlarda, kafelerde, iş yerlerinde ve otellerde bulunan ankastre ocakların onarımını ve bakımını yapıyor, kişisel ve kurumsal taleplerinizi karşılamak için durmaksızın çalışıyoruz!

Montajını yaptığımız ankastre ocaklarla ilgili kullanıcıları bilgilendiriyor; kullanım, bakım ve temizlik talimatlarını aktarıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte ankastre ocaklarda onarım yapmadan önce gerekli olan önlemleri alıyor, tehlikeli durumlara yol açmıyoruz! Siz de yanlış tamir ve bakımla eski gücünü yitiren ankastre ocaklara sahip olmak istemiyorsanız doğru zamanda doğru hizmeti alın!

Mutfağınızdaki en önemli yardımcınız olan ankastre ocaklarınızı işin uzmanına emanet edin, emniyetli şekilde ve çalışır halde teslim alın!

ankastre ocak servisi
ankastre mikrodalga servisi

Ankastre Mikrodalga Fırın Servisi

Ankastre mikrodalga fırınınızın bozulması mutfaktaki tüm dengeleri altüst mü edecek? Pratik yemekler hazırlayamayacak, zahmetli bir sürece mi gireceksiniz?

O halde hem leziz hem de hızlı yemeklerin mimarı ankastre mikrodalga fırınlarınızın bakımını asla ihmal etmeyin! Her yıl düzenli olarak ankastre mikrodalga bakımı yaptırdığınızda elektriksel ve fonksiyonel arızaları önceden fark eder, çözüme kavuşturursunuz. Böylece hem çok maliyetli sorunlardan kurtulur hem de hiç ara vermeden lezzetli yemekler yapmaya devam edersiniz.

Ankastre mikrodalganıza ne kadar iyi bakarsanız kullanım ömrünü o kadar uzatırsınız. Bakım yaptırmadığınızda 7 yıl kullanacaksanız bakım yaparak bu süreyi 10 yıla çıkarırsınız!

Ankastre Buzdolabı & Ankastre Derin Dondurucu Servisi

Son dönemlerde elektrik faturalarınızda sebebini çözemediğiniz bir artış mı var? Dikkatli olun, ankastre buzdolabınız veya ankastre derin dondurucunuz arıza sinyalleri veriyor olabilir!

Ankastre derin dondurucuların soğutmama ve dondurmama gibi sorunları, daha fazla enerji tüketimi yapmalarına neden olur. Dolayısıyla da hem eski performanslarını kaybeder hem de elektrik faturalarınızı artırırlar. Eğer yeni bir ankastre derin dondurucu için bütçe ayırmak istemiyor, faturalarınızı eski düzenine döndürmek istiyorsanız Üstün Teknik Servis’ten destek almayı ihmal etmeyin!

Ekibimiz, ankastre buzdolabı ve ankastre derin dondurucuda uzman oldukları için hızlıca arızanızı tespit eder ve sizi bu maddi yükten kurtarır!

ankastre buzdolabı servisi
ankastre davlumbaz servisi

Ankastre Davlumbaz & Ankastre Aspiratör Servisi

Ankastre davlumbazınız veya ankastre aspiratörünüz, mutfaktaki yemek kokusunu ve buharı eskisi gibi çekmiyorsa muhtemelen filtreleriniz tıkanmıştır.

Aslında yaşadığınız bu arıza, ankastre davlumbazınızın bakımını ihmal ettiğinizi de gösteriyor! Çünkü düzenli olarak temizlenen filtreler, tıkanma yapmıyor ve kullanıcıları yarı yolda bırakmıyor. Yine de endişelenmenize hiç gerek yok. Üstün Teknik Servis’te yaşadığınız her türlü ankastre arızasının çözümü var!

Hemen iletişim numaralarımızdan servis talebi oluşturun, ankastre davlumbaz filtrelerinizin temizliğini yapıp mutfağınızın havasının yeniden taptaze olmasını sağlayalım!

Ankastre Bulaşık Makinesi Servisi

Ankastre bulaşık makinesi montajı için güvenilir bir servisten destek mi almak istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz!

Mutfaklara hem dekorasyon hem de kullanım açısından pratiklik kazandıran ankastre bulaşık makinelerin montajı için mutlaka işinin uzmanı bir ekipten destek almanız gerekiyor. Eğer ölçüler doğru şekilde belirlenmezse sonuçlar, hayal ettiğiniz gibi olmayabilir! Üstün Teknik Servis olarak bizler, ankastre bulaşık makineleriniz için ücretsiz keşif hizmeti sunuyor, sizleri memnun etmeden adresinizden ayrılmıyoruz.

Markası ve modeli ne olursa olsun, tüm ankastre bulaşık makinelerini montajlıyor, kullanıma hazır halde sizlere teslim ediyoruz!

ankastre bulaşık makinesi servisi

Servis Hizmetlerinde Kalitenin Değişmez Adı: Üstün Teknik Servis

Ankastrelerinizi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, ekibimize ulaşmak. Üstün Teknik Servis olarak ankastreleriniz için bakım, onarım ve montaj ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz. Ankastre buzdolabından derin dondurucuya, ankastre fırından aspiratöre kadar yaşam alanlarınızdaki tüm ankastre eşyalar için servis desteği sunuyor, sizlere kusursuz bir hizmet vadediyoruz.

17 Yıllık Deneyim

Tam 17 yıldır ankastrelerinizi sorunsuz ve emniyetli bir şekilde kullanabilmeniz için sizlere destek oluyor, en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz.

İstanbul Geneli Hizmet

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını aynı gün ve yerinde karşılayabilmek adına İstanbul genelinde geniş bir servis ağı ile hizmet veriyor, kaliteden ödün vermiyoruz!

Hızlı ve Yerinde Müdahale

Ankastrelerinizin yaşam alanlarınızdaki konforda ne kadar önemli olduğunu biliyor; bu yüzden de yaşadığınız sorunları aynı gün ve yerinde onarıyoruz!

en iyi ankastre servisi

Geniş Araç Filosu

Geniş araç filomuz ile birlikte İstanbul’un her yerine hızlı ve güvenli teknik servis desteğini ulaştırabilmek adına kesintisiz hizmet sunuyoruz!

Uzman Teknisyenler

Ankastre konusunda teknik sertifika sahibi güler yüzlü bir kadroyla çalışıyor; eşyalarınızı işin uzmanına emanet ediyor, pratik çözümler üretiyoruz!

Güvenilir ve Garantili Hizmet

Müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun kalmaları için bakım ve onarım desteklerimize 1 yıl süreyle geçerli olmak üzere garanti veriyoruz!

ankastre servis fiyatları

Ankastrelerinizin Bakımını İhmal Etmeyin!

Üstün Teknik Servis’ten Bakım Talebi Oluşturun Ankastrelerinizi Pırıl Pırıl Kullanmaya Devam Edin!

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Üstün Teknik servis olarak ankastre buzdolabı, ankastre derin dondurucu, ankastre davlumbaz, ankastre aspiratör, ankastre bulaşık makinesi, ankastre fırın ve ankastre mikrodalga fırınların tamirini, bakım ve montaj işlemlerini yapıyor; İstanbul genelinde hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı bir hizmet sunuyoruz.

Ankastre servis merkezimiz başta Bağcılar olmak üzere Güngören, Gaziosmanpaşa, Bahçelievler, Bakırköy, Esenler, Bayrampaşa, Kağıthane, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Başakşehir, Eyüp ve Fatih gibi ilçelerle tüm Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda hizmet vermektedir. Size en yakın servis noktamızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Üstün Teknik ankastre servisi merkezimiz, İstanbul Bağcılar'da bulunmaktadır.

Ankastre buzdolabınızın kapak yönü değişimi için dilediğiniz zaman ankastre servisimizi arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Ankastre servis fiyatlarımız; ankastre buzdolabı, ankastre bulaşık makinesi, ankastre derin dondurucu, ankastre ocak, ankastre fırın, ankastre davlumbaz ve ankastre mikrodalga fırın gibi eşyalara, marka ve modele, yedek parça ihtiyacına, arızanın türüne ve çözümüne göre değişiyor. Ankastre servis ücretleriyle ilgili net bir bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerimize ulaşarak yaşadığınız sorunu aktarabilirsiniz.

İletişim

üstün teknik servis iletişim
Servis Çağır
Servis Çağır 444 01 36