Serviste Lider! Üstün Teknik Servis
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Üstün Teknik Servis

Hakkımızda

2006 yılında Bağcılar'da Üstün Teknik Servis merkezimizi açtık ve tam 17 yıldır, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

İstanbul’un her noktasına kaliteli servis hizmetini götürüyor; beyaz eşya, ankastre, kombi, klima ve televizyonlarınızın kurulumunu, arıza tespitini, onarımını ve bakımını yapıyoruz. Teknisyen kadromuzu, işinin uzmanı profesyonellerden oluşturuyor; yaptığımız işlerde şeffaflığa önem veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için sunduğumuz hizmetlerin her daim arkasında duruyoruz.

Gelişime önem veren ekibimiz, yaşamı kolaylaştırma hedefimiz, ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla bireysel ve kurumsal tüm ihtiyaçlarınız için en doğru çözümleri öneriyoruz.

üstün teknik servis

17

Yıllık Deneyim

İstanbul’un en iyi beyaz eşya, kombi ve klima servisi.

5+

Servis Hizmetleri

Beyaz eşya, ankastre, klima, kombi ve elektronik servisi.

100+

Servis Noktası

Avrupa ve Anadolu Yakası’nda geniş servis ağı.

%100

Memnuniyet

Hizmetlerimizden memnun kalan binlerce müşteri.

üstün teknik servis vizyon

Vizyonumuz & Misyonumuz

Şirket olarak daima gelişime ve öğrenmeye açık, teknolojiyi takip eden, pratik çözümler üreten profesyonellerle bir araya geliyor, sektörümüze değer katmayı hedefliyoruz.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler; Üstün Teknik Servis ekibimizin daha iyi noktalara ulaşabilmesi için birer basamak. Her zaman ihtiyaçları karşılayan, güven duyulan, dürüstlük ilkesiyle hareket eden bir teknik servis olmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin beyaz eşya, ankastre, klima, kombi ve televizyonlarınızı daha uzun ömürlü olarak kullanmasını sağlıyor, bu sayede gereksiz tüketimin ve teknolojik atıkların sayıca çoğalmasının önüne geçiyoruz.

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz kurumsal ve bireysel müşterilerimizin sevgisini ve güvenini kazanmış olmanın haklı gururuyla Üstün Teknik Servis ekibimizle birlikte başarılarımıza başarı katıyoruz!

Ekibimiz

Müşterilerimize en iyi teknik servis hizmetini sunabilmek için elektronik, doğal gaz ve beyaz eşya gibi farklı alanlarda uzmanlık sağlamış profesyonellerle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz.

Başarılarla dolu 17 yıllık geçmişimizi; profesyonel, ahlaklı, dürüst, gelişime önem veren ve bilgili çalışma arkadaşlarımıza borçlu olduğumuzu biliyor; montajdan arıza tespitine, bakımdan onarıma kadar hizmet verdiğimiz her alanda kendimize daha fazla neler katabileceğimizi düşünüyoruz. Birbiriyle uyum içinde çalışan teknisyen ve müşteri hizmetleri ekibimizin varlığıyla her zaman daha iyisini yapacağımıza inanıyoruz.

Prensiplerimizi önce şirket içinde huzuru sağlamak, ardından da müşterilerimize faydalı olmak olarak belirliyor; akılcı çözümlerle ihtiyaçlarınızı karşılayarak bizi güzel bir şekilde hatırlamanızı sağlıyoruz.

üstün teknik
üstün teknik servis değerler

Değerler & Kalite Politikamız

Motivasyon kaynağımız, çalışma azmimiz… Müşterilerimize hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet verebilmek için mevcut potansiyelimizle yetinmiyor, beklentileri fazlasıyla karşılayan ve fark yaratan bir şirket olmayı amaçlıyoruz.

Değerlerimizi hiçbir zaman maddiyat üzerine kurmuyor, destek olduğumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yenilikçi bir bakış açısıyla adım atıyoruz. En yeni teknolojiyi takip ediyor, müşterilerimize çok daha pratik çözümler üretiyoruz. Gerek sahip olduğumuz iş ahlakıyla gerekse memnuniyet odaklı hizmet politikamızla standartlarımızı daima yukarılara taşıyoruz.

Evlerinize ve iş yerlerinize en hızlı, en güvenilir ve en pratik çözümleri getiriyor, hizmette asla sınır tanımıyoruz.

Üstün Teknik Servis’i Yakından Tanıyın!

Üstün Teknik Servis olarak beyaz eşya, ankastre, kombi ve klimalarınız için özenle yürüttüğümüz montaj, onarım ve bakım çalışmalarımızla sektörel programlara konuk olduk, gazete ve dergilerde yer aldık. Beyaz eşyaların, ankastrelerin, kombilerin ve klimaların bakımı, temizliği ve en sık rastlanılan arızaları üzerine konuştuk. Bizi daha yakından tanımak istiyorsanız medyadaki haberlerimize ve TV programlarımıza göz atabilirsiniz.

üstün teknik servis tv programları

TV Programları

Türkiye’nin en çok izlenen sektörel TV programlarına katıldık ve elektronik eşyaların bilinçli kullanımına dair bilgiler sunduk.

üstün teknik servis gazete haberleri

Gazete Haberleri

İş ahlakımız, güler yüzlü teknisyenlerimiz ve müşterilerimize sunduğumuz akılcı çözümlerimizle en popüler gazetelerde yer aldık!

üstün teknik servis dergi röportajları

Dergi Röportajları

Üstün Teknik Servis ekibi olarak onarım ve bakım hizmetlerinde kullandığımız son teknoloji ekipmanlarla dergilere konuk olduk.

Bizden Haberler

Üstün Teknik Servis merkezimizi, pozitif ekibimizi ve kampanyalarımızı daha yakından incelemek için haberlerimizi takipte kalın.

Üstün Teknik Servis’i Yakından Tanıyın!

Bakım-onarım atölyemizi, keyifli çalışma ortamımızı, müşteri destek ekibimizi ve teknisyenlerimizi yakından inceleyin, hizmet verdiğimiz müşterilerden aldığımız yorumlara göz atın ve ayrıcalıklı bir teknik servis desteği alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Servis Çağır
Servis Çağır 444 01 36