Serviste Lider! Üstün Teknik Servis
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kurucumuz

Üstün Teknik Servis Kurucusu Levent Üstün

2006 yılında faaliyete başlayan ve tam 16 yıldır beyaz eşya, kombi ve klima tamirinde güvenli hizmeti arayan kişilere ulaşan Üstün Teknik Servis, Levent Üstün’ün çabalarıyla kurulmuştur.

Levent Üstün, teknoloji ve elektronik konularına olan ilgisini mesleğiyle bir araya getirmiş ve ortaya kaliteli bir marka çıkarmıştır. Bugüne kadar gerek kurumsal gerekse bireysel pek çok müşterinin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamış, firmasının standartlarını her zaman daha yükseğe çıkarmıştır. Sektöründe güven duyulan ve tercih edilen bir marka olmayı başarmış, gelişime ve değişime her zaman önem vermiştir.

Teknolojinin en yakın takipçisi olmuş, teknik servis hizmetinde ulaştığı başarılı noktayla yetinmeyerek her zaman daha iyiye ulaşmayı hedeflemiştir.

levent üstün

levent üstün

Hayat Hikayesi

Beyaz eşya, kombi ve klima tamirinde öncü firmalardan biri olan Üstün Teknik Servis’in kurucusu Levent Üstün, 1984 yılında Amasya Taşova’da doğmuştur.

Henüz 16 yaşındayken teknisyenliğe ilk adımını atmış; beyaz eşya, ankastre, kombi, klima ve elektronik eşyaların montaj, onarım ve bakımında çıraklık yapmıştır. 2000 yılında başlayan teknisyenlik kariyerinde, özverili çalışmalarıyla önce kalfalığa, ardından ise ustalığa yükselmiştir. Levent Üstün, 2006 yılında soy ismini taşıyan Üstün Teknik Servis firmasını kurarak nitelikli hizmetini çok daha geniş kitlelere ulaştırmaya başlamıştır.

Sahip olduğu iş ahlakıyla Türkiye genelinde tam 3 kez “Yılın En Başarılı Teknik Servis Ödülü”nü almış ve çalışmalarını istikrarla sürdürmüştür. Halihazırda 25 saha aracı ve 60 personeli ile kusursuz teknik servis hizmetini vermeye devam etmektedir.

Çalışmaları & Mesleki Deneyimleri

Bugüne kadar küçük, orta ve büyük ölçekli binlerce firmaya beyaz eşya, kombi, klima ve elektronik eşyalarda montaj, onarım ve bakım hizmeti sunan Levent Üstün, müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır.

Bağcılar'da mütevazı bir işletme olarak kurulan Üstün Teknik Servis ile herkesin öncelikli tercihi haline gelmiş, beyaz eşya tamiri ve kurulumunda ayrıcalıklı bir konuma yerleşmiştir. Son teknoloji ile üretilen eşyaların nasıl daha etkili kullanılabileceği konusunda müşterilerine bilgiler sunmuş, beyaz eşyaların bilinçli kullanımı ve teknolojik atıkların azaltılmasıyla ilgili fikirlerini paylaşmıştır.

Profesyonel iş yaşamında maddi kazancı ikinci plana atmış, başarılı bir firma olarak hatırlanmaya öncelik vermiştir.

üstün teknik servis
levent üstün hakkında

Vizyon & Misyon

Teknik servis hizmetlerinde sağladığı başarıyı yalnızca mesleki kazanımlarına değil; ilkelerine ve güler yüzlü hizmet anlayışına borçlu olduğunu bilen Levent Üstün, müşterilerine her zaman çok daha etkili çözümler üretebilmek için çalışmıştır.

Üstün Teknik Servis bünyesindeki müşteri hizmetleri ve teknik servis kadrolarının tamamını kendisi gibi gelişimden yana olan, yenilikçi, vizyon sahibi ve disiplinli kişilerden oluşturmuş, hizmet sonrası müşterilerden aldığı dönüşlere önem vermiştir. Ödüllü bir marka olmanın büyüklüğünü, müşterilerine yansıtabilmek için kaliteyi vazgeçilmez bir unsur olarak belirlemiş; keşif, montaj, onarım ve bakım işlemlerinde her zaman daha iyi cihazlar ve daha iyi teknikler kullanmıştır.

Müşterilerinden gelen talepleri en iyi şekilde karşılayabilmek adına Aynı Gün & Yerinde Hizmet politikasını benimsemiş, Üstün Teknik Servis firması ile kurumsal bir kimlik kazanmıştır.

Müşteri Yorumları

Yaşam Alanlarına Düzen Katıyoruz!

Beyaz eşyalarınızın kurulumunu aynı gün yapıyor, mağduriyet yaşamanızı önlüyoruz!

Etkili Çözümler Üretiyoruz!

Başladığımız her işte özveriyle çalışıyor, müşterilerimizi memnun edebilmek için çabalıyoruz!

Gelişime Ara Vermiyoruz!

Teknolojide yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor, yüzümüzü geleceğe dönüyoruz!

Kurucumuz Levent Üstün’ü Yakından Tanıyın!

Kurucumuz Levent Üstün’ün çalışmalarını, teknolojiyle olan yakınlığını ve mesleğinde kat ettiği mesafeyi daha yakından inceleyin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Servis Çağır
Servis Çağır 444 01 36