Serviste Lider! Üstün Teknik Servis
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ankastre Mikrodalga Fırın Arızaları ve Tamiri – Tehlikeli Durumlara Yol Açmayın!

Ankastre Mikrodalga Fırın Arızaları Onarımı İçin Mutlaka Teknik Servis Desteği Alın!

Ankastre mikrodalga fırınlar, bir evin en kullanışlı eşyalarıdır. Özellikle yemek pişirmekten keyif almayan ya da kısıtlı bir zamanda yemek yapmaya çalışanlar için mikrodalgalar, hayat kurtarıcıdır diyebiliriz. Düşünsenize, bir mikrodalgayla neler yapılmaz ki? İsterseniz kek isterseniz kumpir hatta leziz bir pizza… Bu kadar çok işleve sahip olan bir ürünün bozulması, ne kadar da zor bir durum yaratır, öyle değil mi?

Ankastre mikrodalga fırın arızaları, ankastre servislerine en sık gelen taleplerdir. Şimdi sizler için ankastre mikrodalga fırın arızaları ve çözümlerini paylaşıp bu çok fonksiyonlu eşyayı, nasıl uzun yıllar kullanabilirsiniz sorusunu yanıtlayacağız. 

Ankastre Mikrodalga Arızaları ve Onarımı – Mikrodalganızı Hayata Döndürün!

Çoğu zaman sağlığa zararlı mı tartışmaları yapılsa da mikrodalga fırınlar, her evin vazgeçilmezidir. Özellikle çalışan kişiler için pratik bir şekilde yemek hazırlamanın ne kadar avantajlı bir durum olduğunu söylememize gerek yoktur düşünüyoruz. Bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen ankastre mikrodalganız sizi yarı yolda bırakmış demektir. Endişelenmeyin, mikrodalga fırın arızaları ve tamiriyle ilgili şimdi tüm merak ettiklerinizi gidereceğiz.

Ankastre Mikrodalga Fırın Isıtmıyor: Ankastre mikrodalga fırınınız çalışıyor ama ısıtma yapmıyorsa diyot aşınmış olabilir. Ayrıca ısı üretimiyle görevli olan yüksek voltaj kondansatörünün hasar görmüş olma ihtimali de vardır. Bu mikrodalga fırın arızası, oldukça tehlikeli bir durumdur. Dolayısıyla deneyimli bir teknisyenden yardım almanız gerekir. 

Ankastre Mikrodalga Fırın Sigorta Attırıyor: Eğer ankastre mikrodalga sigorta attırıyorsa kondansatörde kısa devre oluşmuş olabilir. Aynı zamanda da soğutma fanında bir arıza meydana gelmiş olabilir. Bu tarz elektrikle alakalı fırın arızaları ve onarımları için mutlaka ankastre mikrodalga fırın servisine başvurmanız gerekir, aksi halde tehlikeli bir duruma yol açabilirsiniz.

Ankastre Mikrodalga Fırın Tuşları Çalışmıyor: Ankastre mikrodalga fırınınızın tuş takımı bozulduysa ankastre servisini arayarak onarım veya parça değişimi talebinde bulunabilirsiniz. Endişelenmeyin, bu diğer ankastre mikrodalga fırın arızaları ve çözümlerine göre çok daha kolay bir işlem, hızlıca fırınınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Ankastre Mikrodalga Fırın Ses Çıkarıyor: Ankastre mikrodalga fırınınız gürültü yapıyor ya da uğultu, vızıltı, cızırtı gibi bir ses çıkarıyorsa döner diske güç sağlayan tahrik motoru ya da magnetron arızalı olabilir. Bir diğer ihtimal olarak da ankastre mikrodalga fırın tamiri gerektiren parça, soğutma fanı olabilir. Ankastre mikrodalga fırın arızaları ve çözümlerinin tam olarak anlaşılabilmesi için bir beyaz eşya servisine ulaşabilirsiniz.

Ankastre Mikrodalgadan Duman Çıkıyor: İşte mikrodalga fırın arızalarından en önemlisi, duman çıkmasıdır. Eğer mikrodalga fırınınızı yeni aldıysanız ya da ilk kez kullanıyorsanız başlangıçta böyle bir koku yaşamanız normaldir. Ancak uzun süreli kullanıma rağmen bu durumu yaşıyorsanız fırınınızın fişini emniyetli bir şekilde çekip ankastre mikrodalga fırın tamiri için teknik servisten destek almanız gerekir.

Ankastre Mikrodalga Fırından Kıvılcım Çıkarıyor: Ankastre mikrodalganızı çalıştırdığınızda içeride kıvılcımlanma görüyorsanız dalga kılavuzu parçasında bir arıza meydana gelmiş olabilir. Ya da içerisinde biriken küçük yiyecek kırıntıları, ısıyla birlikte kıvılcım yaratmış olabilir. Eğer ankastre mikrodalga fırınınızı iyi bir şekilde temizlediğinizi düşünüyorsanız yani yaşadığınız ankastre mikrodalga fırın arızalarının mekanik olduğunu biliyorsanız teknik servis desteği alabilirsiniz. 

Ankastre Mikrodalga Fırın Tamiri Fiyatları Ne Kadar?

Ankastre mikrodalga fırın tamiri için inceleme yapılmadan net bir fiyat verilmesi mümkün değil. Çünkü ankastre mikrodalga fırın servisi fiyatlarında arızanın türü, çözümü ve yedek parça ihtiyacının bulunup bulunmaması çok önemli. Yani ankastre mikrodalga fırın ısıtmıyor diyen bir kişinin servise ödeyeceği rakamla ankastre fırın sigorta attırıyor diyen kişinin ödeyeceği rakam farklı.

Bu noktada yaşadığınız sorunla ilgili en kısa sürede bir ankastre mikrodalga fırın servisine başvurmanızı öneriyoruz. Ankastre mikrodalga fırın arızalarının çalışmasına engel olmaması, destek alma sürecinizi erteletmez. Yangın ve elektrik kontağı gibi bir duruma yol açmamak için ankastre fırın arızalarını hızlıca gidermek gerekir. 

[widget-132]

Yorum Yap

Servis Çağır
Servis Çağır 444 01 36