Serviste Lider! Üstün Teknik Servis
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Arçelik Ocak Servisi

Ocaklara Asla Kendiniz Müdahale Etmeyin!

Lezzetli yemeklerin mimarı ocaklar, mutfakların en önemli eşyalarıdır. Üstelik yalnızca evlerde değil; otel, restoran ve kafelerde de çok daha büyük fonksiyonlu ocaklar kullanılır. Bir bulaşık makinesi arızalandığında bulaşıklar elde yıkanıp belli bir süre idare edilebilir fakat bir ocak arızası yaşandığında yemek pişirmenin başka hiçbir alternatifi yoktur.

Özellikle de işletmeler ve kalabalık evler için… Arçelik, her ne kadar ocaklarda dünya çapında tercih edilen bir marka olsa da çoğu zaman gerek kullanıma bağlı olarak gerekse de teknik olarak bazı arızalar oluşturabilir. Dikkatli olmakta fayda var; çünkü bu arızalar yalnızca mutfaktaki işlerinizi aksatmıyor, aynı zamanda da tehlikeli durumlar yaratıyor! Şimdi Arçelik ocak servisine ulaşan arızaları ve çözümlerini paylaşıp sizleri bilgilendireceğiz, böylece ocağınızı daha bilinçli bir şekilde kullanmanızı sağlayacağız. 

Arçelik Ocak Arızaları – Kontrolü Elden Bırakmayın!

Tam malzemelerinizi hazırladınız, yemeği ocağa koyacaktınız ki… O da ne? Arçelik ocağınızda bir sorun var! 

  • Arçelik Ocak Gözü Yanmıyor: Çakmağa basıyor fakat hiçbir sonuç alamıyorsanız muhtemelen doğal gazınız kapalı ya da tüpünüz bitmiştir. Bir diğer ihtimal olarak da ocak beklerinin üzerindeki şapkalar, oturmamış veya ocağın yakıcılarına su kaçmıştır. Tüpü/ doğal gazı kontrol ettiyseniz ve herhangi bir sorunla karşılaşmadıysanız mutlaka Arçelik ocak servisine başvurun.

  • Arçelik Ocağın Çakmağı Sürekli Çakıyor: Arçelik ocak çakmak arızası, sık sık karşılaşılan bir problem. Eğer ocağınızın üzerinde pişirdiğiniz bir yemek taştıysa ya da temizlik yaparken ocağın düğmelerinden veya yakıcılarından su kaçtıysa ocak kendi kendine çakma yapar. Bu durumda ocağın düğmelerinin ve beklerinin sökülüp iç kısmın kurulanması gerekir. Arçelik ocak arızalarının tümünde olduğu gibi bu sorunda da mutlaka işin uzmanından destek almanız gerekir. 

  • Arçelik Ocak Çakmağı Ateşlemiyor: Arçelik ocak çakmağı ateşlemiyorsa sorun, brülör girişlerindeki nemden kaynaklanıyor olabilir. Tüpün veya doğal gaz vanasının açık olduğundan eminseniz brülör kafalarının ve kapaklarının temizlenmesi için Arçelik ocak servisine ulaşın. 

Arçelik Beyaz Eşya Tamircisi Kurulum Hizmeti de Verir mi?

Arçelik ocaklarınız için Arçelik servisinden kurulum desteği alabilirsiniz. Beyaz eşya servisi, ocağınızı güvenle kurarken aynı zamanda da kullanımları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirir ve bakım/temizlik talimatlarını aktarır. Eğer yetkili servisin adresinize ulaşması için 1 hafta ila 10 gün aralığında bekleme yapmak istemiyorsanız özel Arçelik beyaz eşya servisinden de destek alabilirsiniz. Asla onarım ve kurulumu kendiniz yapmayın, tehlikeli durumlara yol açmayın!

Arçelik Ocak Servis Ücreti Nedir?

Arçelik ocak servis ücreti; kurulum, onarım ve bakım taleplerinize, ocak arızasına ve çözümüne, yedek parça ihtiyacına ve firmaya göre değişiyor. Çoğu firma, yaptıkları onarımlar için garanti sunmadığından düşük fiyatlara teknik servis hizmeti veriyorlar. Fakat ocak gibi tehlikeli bir cihazın tüm güvenlik önlemleri alınarak ve doğru bir şekilde onarıldığından emin olmak için önceliğiniz hiçbir zaman Arçelik ocak servisi ücreti olmamalı.

İlk olarak güven duyabileceğiniz ve müşterilerini memnun eden bir Arçelik beyaz eşya teknik servisi bulmalı, ailenizin sağlığını garanti altına almalısınız. Parça değişimi olacaksa yedek parçaları %100 orijinal ve garantili bir şekilde temin eden Arçelik ocak servislerini bulmalısınız.

En İyi Arçelik Ocak Servisini Nasıl Bulursunuz?

İnternetteki pek çok Arçelik ocak servisi arasından hangisini tercih etmeniz gerektiğini bulamamış olabilirsiniz. Burada sizler için önemli bir ayrıntı verebiliriz. Çoğu Arçelik beyaz servisi, tamir için ürünleri alıp fabrikasına gönderir. Ve onarım işlemleri tamamıyla sizden uzakta gerçekleşir. Dolayısıyla hiçbir zaman sorunun kalıcı olarak çözüldüğünden, garantili yedek parçalar kullanıldığından emin olamazsınız.

Fakat yerinde servis hizmeti veren Arçelik ocak servislerine başvurduğunuzda tüm onarım sürecini takip eder, ödediğiniz paranın karşılığını alırsınız. Aklında hiçbir soru işareti kalmadan gönül rahatlığıyla ocağınızı kullanmaya devam edersiniz. Bu yüzden en iyi Arçelik servisini arıyorsanız yerinde hizmet sunan, müşterilerini memnun eden, uygun fiyat politikalı firmaları tercih edebilirsiniz.

[widget-136]

Yorum Yap

Servis Çağır
Servis Çağır 444 01 36