Serviste Lider! Üstün Teknik Servis
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Arçelik Tv Arızaları – Arçelik Elektronik Servisinden Destek Alın!

Arçelik TV Montajı ve Tamiri İçin Arçelik Servislerine Ulaşın!

Arçelik TV arızaları ve çözümleri için güvenilir bir Arçelik TV servisi mi arıyorsunuz? Arçelik televizyon çalışmıyorsa, sesi çıkıyor fakat görüntü vermiyorsa, ekranda pikseller beliriyorsa ya da yazılım güncellemesi yapılması gerekiyorsa size en yakın Arçelik elektronik servisinden destek alabilirsiniz. 

Bildiğiniz gibi televizyonlarda pek çok fonksiyon bulunuyor. Eğer yanlış bir işlem yapmak istemiyorsanız ya da daha büyük maliyetli sorunlara yol açmak istemiyorsanız mutlaka işinin uzmanı bir Arçelik TV servisinden yardım almanızı öneririz. Şimdi sizlere en sık karşılaşılan Arçelik TV arızalarını ve çözümlerini aktaracağız.

Arçelik TV Ses Var Görüntü Yok Ne Yapmalıyım?

Arçelik televizyonlar, hem kaliteli hem de uzun ömürlülüğüyle bilinir. Genellikle ününü beyaz eşyada duyuran Arçelik, televizyonlarda da yakaladığı standartı sürdürmüş ve kullanıcılar için güzel modeller üretmiştir. Ancak bu, elbette Arçelik TV arızaları yaşanmayacak demek değildir. Gerek kullanıma gerekse eskimeye bağlı olarak bazen Arçelik TV arızaları ile karşılaşılabilir. Bunlardan ilki, Arçelik TV ses var, görüntü yok problemidir. Peki, bu problem neden kaynaklanır?

Bu arıza, genellikle LED barlarda yaşanan sorundan kaynaklı olarak ortaya çıkar. Arçelik TV LED değişimi için mutlaka profesyonel bir Arçelik TV servisine başvurmanız gerekir.

Arçelik TV HDMI Sorunu Nasıl Giderilir?

Arçelik TV HDMI sorunu bağlantı kablosundan kaynaklı olabilir. Eğer kablolarda hasar varsa televizyon, HDMI sorunu algılayabilir. Kablolarda herhangi bir problem söz konusu değilse HDMI bağlantısı yaparken aşağıdaki adımları izlediğinizden emin olun:

  • HDMI 1 girişine kabloyu takın. 

  • TV-MENÜ-KAYNAK AYARLARI tuşlarına basıp HDMI 1’i seçin.

  • VGA kablosu ile PC-IN girişine, HDMI kablosu ile HDMI girişlerine bağlanın. 

  • Çözünürlük ayarlarını 1280x768 piksel ve tazeleme frekansını da 60 Hz olarak ayarlayın.

Eğer hala daha televizyonunuzdan yanıt alamıyorsanız Arçelik TV HDMI sorunu için en yakın Arçelik elektronik servisine ulaşın.

Arçelik TV Ekran Değişimi – En İyi Arçelik Servisine Başvurun!

Televizyonunuzun ekranında çizilme, çatlama veya kırılma mı var? Televizyonunuzun performansından memnunsanız en yakın Arçelik elektronik servisine ulaşarak Arçelik TV ekran değişimi için hizmet alabilirsiniz. Arçelik elektronik servislerinde televizyonunuzun orijinalliği bozulmadan tamamen %100 orijinal ve garantili ekran değişimi yapılır. Böylece daha uzun ömürlü ve kusursuz bir kullanım imkanı sunulur.

Ekranınız kırıldığı ya da çatladığı için filmlerinizi iki ayrı ekranda izlemek zorunda kalıyorsanız ya da renk dengesinde bozulmalar varsa konforunuzu eski haline getirmek için vakit kaybetmeden Arçelik elektronik servislerinden destek alabilirsiniz. 

Arçelik TV Yazılım Güncelleme Yapmak İçin Uzman Bilgisine Başvurun!

Arçelik televizyonlardaki arızaların giderilmesi ve performansının iyileştirilmesi için ara ara yazılımlar gönderilir. Bu yazılımları doğru bir şekilde yapmak, TV’nizi en iyi duruma getirecektir. Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak Arçelik TV yazılım güncellemesi yapabilirsiniz. Elbette bu konuda herhangi bir bilginiz yoksa bir Arçelik elektronik servisinden de destek alabilirsiniz.

  • Ayarlar’a ardından da Görüntü Ayarları’na basın.

  • TV Ayarları’nı seçtikten sonra OK tuşuna basıp ilerleyin.

  • Hakkında satırına gelip açılan ekranda “Yazılım Güncellemeleri”ne basın.

  • Seçeneklerden "İNTERNET"i seçin ve ekrana gelen yazılıma onay verin.

  • Arçelik TV yazılım güncelleme başlayınca ekranda "Upgrating software-Yazılım yükleniyor" yazar.

  • İşlem tamamlanana kadar televizyonunuzu kapatmayın.

Arçelik TV Duvar Montajı – Arçelik Elektronik Servis

Arçelik markalı televizyonlarınızı isterseniz ünite üstü isterseniz de duvara monte bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Burada tercih tamamen size kalıyor. Eğer daha küçük alanlarda etkili bir performans sağlamak istiyorsanız televizyonunuzu duvara monte şekilde kullanmanız daha doğru olur. Arçelik TV duvar montajı için ürününüzü yeni almış olmanıza gerek yok. Kullanımınızın üstünden ne kadar geçerse geçsin Arçelik elektronik servisine ulaşarak Arçelik TV duvar montajı için randevu talep edebilirsiniz. 

Eğer televizyonunuzun dengesiz şekilde kurularak tehlikeli durumlara yol açmasını istemiyorsanız asla duvar montajını kendiniz yapmayın! Doğru sabitleme, emniyetiniz için önemlidir. Mutlaka işinin uzmanı bir Arçelik TV teknik servisinden destek alın!

Arçelik Elektronik Servis Ücreti Nedir? – Arçelik TV Teknik Servis

Arçelik elektronik servis ücreti talep ettiğiniz hizmete göre değişiklik gösteriyor. Eğer Arçelik tv duvar montajı istiyorsanız farklı fiyatlandırmayla, televizyonunun onarımını yapılmasını istiyorsanız da farklı fiyatlandırmayla karşılaşıyorsunuz. Yaşadığınız Arçelik tv arızalarına göre de ödeyeceğiniz fatura değişiklik gösterebiliyor.

Bu konuda arızanızı bizlere bildirip daha net bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Üstün Teknik Servis olarak en iyi Arçelik elektronik servislerinden biri olarak tam 17 yıldır hizmet veriyoruz. Televizyonlarınızı hiçbir yere götürmeden yerinde hizmet veriyoruz. Yaşadığınız arızaları kalıcı olarak gideriyor, TV keyfinizi asla bölmüyoruz. Siz de Arçelik tv teknik servisi arıyorsanız bize ulaşın, kaliteli hizmet alın!

[widget-136]

Yorum Yap

Servis Çağır
Servis Çağır 444 01 36