Serviste Lider! Üstün Teknik Servis
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Arçelik Buzdolabı Servisi – Buzdolaplarınızı İşin Uzmanına Emanet Edin!

Arçelik Buzdolabı Servisinde Hangi Hizmetler Veriliyor?

Arçelik servisi; beyaz eşya, ankastre, klima, kombi ve elektronik olarak ayrılıyor. Arçelik beyaz eşya teknik servisinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, kurutma makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, ocak, fırın ve aspiratörlerin kurulumu, montajı, arıza tespiti, onarımı ve bakımı yapılıyor. 

Eğer buzdolabınızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız çözümü için Arçelik buzdolabı servisine ulaşmanız gerekiyor. Şimdi sizlere en yaygın Arçelik buzdolabı arızalarını ve Arçelik buzdolabı servislerinin özelliklerini sıralayacağız. Arçelik servisi seçerken bu özellikleri mutlaka dikkate almanızı öneriyoruz. 

Arçelik Buzdolabı Servisi Kurulum Yapar mı?

Satın aldığınız Arçelik buzdolabının  kurulumu Arçelik servisi tarafından yapılmaktadır. Zaten Arçelik beyaz eşyalar için farklı markaların teknik servislerinden destek almanız mümkün değil. Genellikle Arçelik yetkili servisleri, beyaz eşya kurulumu için 1 hafta ila 10 gün aralığında randevu oluştururlar. Elbette buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin kurulumu için bu kadar süre beklemek evlerdeki düzenin bir hayli bozulması anlamına geliyor. Bu yüzden programınızı bozup 10 gün boyunca evde yetkili Arçelik beyaz eşya servisini beklemektense özel Arçelik buzdolabı servislerinden de destek alabilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı Servisinde Tamir Yapılıyor mu?

Arçelik buzdolabı arızaları ve çözümleri için Arçelik servisine onarım randevusu oluşturabilirsiniz. Şimdi sizleri, buzdolaplarında en sık yaşanan arızalarla konusunda bilgilendireceğiz, dikkatli bir şekilde okuyarak siz de eşyalarınızı daha bilinçli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Arçelik Buzdolabı Arızaları – Çözümünüz Arçelik Servisinde!

Arçelik buzdolaplarında en sık rastlanan arızalardan ilki, soğutmama sorunudur. Eğer Arçelik buzdolabı soğutmuyor, yiyeceklerim bozuluyor diyorsanız kapak contalarınızda genleşme veya aşınma olabilir. Eski yapışkanlığını kaybeden kapak contaları, dışarıdaki sıcak havayı içeriye alarak buzdolabının soğutma performansını düşürür. Lastik değişimi için Arçelik servisine başvurmanız gerekir.

Arçelik buzdolabı arızalarından bir diğeri de ekranın yanıp sönmesidir. Eğer Arçelik buzdolabı gösterge paneli yanıp sönüyor, sorun nedir diye soruyorsanız buzdolabı kapağının normalden fazla süre açıkta kalmasından dolayı nem dengesinde problem oluştuğunu söyleyebiliriz. Bir diğer ihtimal olarak da bölgenizde sık sık elektrik kesintisi yaşıyorsanız Arçelik buzdolabınız, sizleri voltaj dalgalanması yaşadığınız konusunda uyarıyor olabilir.

Arçelik buzdolabı ötüyorsa ayaklarından kaynaklı bir dengesizlik söz konusu olabilir. Arçelik buzdolabı tamircisine ulaşmadan önce ilk olarak cihazın ayaklarını kontrol edebilirsiniz. Eğer Arçelik buzdolabı ıslık sesi çıkarıyor ve sorun düzelmiyorsa motor kaynaklı bir arıza yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumda vakit kaybetmeden Arçelik beyaz eşya servisine ulaşmanız gerekir.

Arçelik buzdolabı kırmızı ünlem işareti yanıp sönüyorsa buzdolabınızın kapağı uzunca bir süre açık kalmış ve içeriye sıcak hava girmiş olabilir. Bu durumda buzdolabının sıcaklığı arttığı için yüksek sıcaklık uyarısı çıkacaktır. Arçelik servisini aramadan önce sorunun, buzdolabının kapağından kaynaklı olup olmadığını kontrol edin.

En İyi Arçelik Buzdolabı Servisini Nasıl Bulursunuz?

İnternette buzdolabı kurulumundan tutun da tamirine hatta bakımına kadar hizmet veren pek çok firma var. Üstelik çoğu zaman bu firmalar, her markadan uzman olduklarını dile getiriyor ve Arçelik buzdolabı arızalarını kalıcı çözümlere kavuşturduklarını söylüyorlar. Bu konuda marka marka uzmanlık sağlamanın daha fazla sonuç verebileceğini unutmamanızı tavsiye ederiz. Önünüzde bu kadar çok seçenek varken en doğru Arçelik beyaz eşya servisini nasıl bulacağınızı biliyor musunuz? Aslında dikkat etmeniz gerekenler çok basit!

  • Teknisyenlerin Deneyimi: Arçelik buzdolabı tamircisine karar verirken öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken, hizmet alacağınız teknisyenin deneyimi. Beyaz eşya kurulumu, montajı, onarımı ve bakımında yeterli tecrübesi bulunmayan kişilere, eşyalarınızı asla emanet etmeyin. Bu noktada doğru Arçelik servisini bulup bulamadığınızı anlamak için sertifikalarını sorgulayabilirsiniz.

  • Müşteri Yorumları: Arçelik buzdolabı servisinin iyi olup olmadığını anlamak için müşteri yorumlarını kontrol edebilirsiniz. Hizmet alanların firma hakkındaki değerlendirmeleri, her zaman sizi en iyi şekilde yönlendirecektir. Özellikle Arçelik buzdolabı arızaları ve çözümleri ile ilgili başarılı olan bir servis varsa muhtemelen doğru yerdesiniz demektir.

  • Hizmet Süresi: En iyi Arçelik servisini bulmak için firmanın müşterilerine karşı olan yaklaşımlarını da göz önüne alabilirsiniz. Eğer beyaz eşya kurulumu, onarımı ve montajı konusunda sizi günlerce bekleten bir firmaya denk geldiyseniz müşteri memnuniyetine daha fazla önem veren ve aynı gün servis hizmeti sunan başka bir Arçelik servisine yönelebilirsiniz.

Buzdolabı Bakımını Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisinde Yaptırın!

Eğer Arçelik buzdolabınızın koku yaptığını veya iyi soğutmadığını düşünüyorsanız Arçelik servisinden bakım hizmeti almanızın zamanı gelmiş demektir. Eğer buzdolaplarında bakımın gereksiz olduğunu düşünenlerdenseniz size şunu söyleyebiliriz. Beyaz eşya bakım ücretlerinden kaçmak için eşyalarınızı uzun yıllar sadece kullanıyor ve onları iyileştirmek için hiçbir şey yapmıyorsunuz diyelim. Bu şekilde henüz başındayken fark edip düşük bir maliyetle çözebileceğiniz bir arızadan haberiniz olmaz. Yani beyaz eşyada belirgin bir sorun oluşana kadar hiçbir önlem alamazsınız. Daha sonrasında ise Arçelik beyaz eşya servisine avuç dolusu paralar dökmek zorunda kalırsınız. 

Fakat beyaz eşya bakımı hizmeti aldığınızda, olası arızaları önceden fark ederek önlem alır ve küçük bütçelerle eşyalarınızı ilk günkü formunda kullanmaya devam edersiniz. İyi bir şekilde koruduğunuz Arçelik beyaz eşyalarınızı, standart ömründen çok daha fazla kullanır, sık sık yeni eşyalar almak için para harcamak durumunda kalmazsınız. Buzdolabınızla ilgili yaşadığınız arızalar için Arçelik beyaz eşya servisi telefonumuzu arayabilirsiniz.

[widget-136]

Yorum Yap

Servis Çağır
Servis Çağır 444 01 36