Serviste Lider! Üstün Teknik Servis
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Arçelik Servisi Sultan Selim

Beyaz Eşya, Ankastre, Klima, Kombi ve Elektronik Ev Eşyalarınız İçin Profesyonel Servis Hizmetleri!  - Sultan Selim Arçelik Servisi Üstün Teknik Servis

Sultan Selim Arçelik servisleri geniş araç filosu, bilgili teknisyenleri ve 17 yıllık tecrübesiyle sizlere destek olmaya devam ediyor. Bulaşık makinesinden çamaşır makinesine, buzdolabından derin dondurucuya, kombiden klimaya, ocaktan fırına kadar evlerinizdeki Arçelik markalı tüm eşyalar için kesintisiz hizmet sağlıyor. 

Arçelik servisi Sultan Selim şubemizdeki tüm arıza tespit cihazları ve teknik ekipmanlar son kalitede. Aynı şekilde müşteri hizmetleri çalışanlarımızın her biri beyaz eşya, kombi ve klima konusunda sizlere en iyi şekilde hizmet verebilecek düzeyde. Özetle Üstün Teknik Servis Arçelik servisi Sultan Selim şubesi olarak aradığınız teknik servis biziz!

Arçelik Beyaz Eşya Servisi Sultan Selim – Buzdolabımda Koku Oluyor Diyenler…

Buzdolabını açar açmaz bir kokuyla mı karşılaşıyorsunuz? Bu ağır koku, yiyeceklerin her birine siniyor mu? Sırf bu yüzden yemekli misafir ağırlayamıyor ve mahcup mu oluyorsunuz? Merak etmeyin, Arçelik beyaz eşya servisi Sultan Selim şubemizden bakım hizmeti aldığınızda ne buzdolabınızda ne de derin dondurucunuzda hiçbir koku kalmaz! Buzdolabı koku sorunu bakımsızlığa bağlı olarak oluşur. Arçelik beyaz eşya servisi Sultan Selim şubemizden periyodik bakım randevunuzu oluşturun, içiniz rahat etsin! Üstelik Üstün Teknik Servis ekibimizden yalnızca buzdolabınız için değil, diğer beyaz eşyalarınız için de destek alabilirsniz. Hemen gelin; Arçelik buzdolabı servisi Sultan Selim, Arçelik derin dondurucu servisi Sultan Selim, Arçelik kurutma makinesi servisi Sultan Selim, Arçelik çamaşır makinesi servisi Sultan Selim ve Arçelik bulaşık makinesi servisi Sultan Selim şubelerimize gelin, sınırsız hizmet alın!

[widget-136]

Arçelik Ankastre Servisi Sultan Selim – Ankastre Davlumbaz Temizliğini İhmal Etmeyin!

Davlumbazınızı çalıştırır çalıştırmaz balık, sigara veya yağ kokuları dağılıyorsa davlumbazınızın filtreleri dolmuş ve artık kokuları çekemiyor demektir. Dolu olan filtreler, içerisindeki kokuları ortama geri salarak hiç de hijyenik olmayan bir ortamın oluşmasına neden olurlar. Arçelik ankastre servisi Sultan şubemizden periyodik bakım hizmeti aldığınızda hem mutfağınızda hem de evinizde pırıl pırıl bir hava hakim olur. Ev ve iş yerlerinizdeki eşyalara göre Arçelik ankastre davlumbaz servisi Sultan Selim, Arçelik ocak servisi Sultan Selim, Arçelik fırın servisi Sultan Selim, Arçelik mikrodalga fırın servisi Sultan Selim şubelerimize ulaşın, temizliği hissedin…

Arçelik Klima Servisi Sultan Selim – Her Klima Tamircisi Güvenilir Değildir!

İnternette ilanını bulduğunuz her klima tamircisine güvenmeyin! Profesyonel olmayan klima tamircileri, arızalar için geçici çözümler uygulayarak sizleri tekrar tekrar teknik servis hizmeti almak zorunda bırakırlar. Yepyeni klimalarınıza yan sanayi parçalar takarak kullanım ömrünü kısaltırlar. Siz siz olun, yaşadığınız klima arızaları için Arçelik klima servisi Sultan Selim şubemizden başkasından destek almayın…

Arçelik Kombi Servisi Sultan Selim – Kombi Arıza Kodlarını Bize İletin!

Kombilerin ekranında beliren kodlar, kombi arızalarıyla ilgili ipuçları verir. Eğer kombinizin ekranı yanıp sönüyorsa ya da harf ve numaralardan oluşan bir kod varsa kombinizi kapalı duruma getirip Arçelik kombi servisi Sultan Selim şubemizi arayın. Size en yakın kombi servisi Üstün Teknik Servis, hemen adresinize ulaşsın…

Arçelik Elektronik Ev Eşyaları Servisi Sultan Selim – Televizyon Kurulumu İçin Randevu Alın!

Televizyon kutu açılımı ne kadar zor olabilir ki? Televizyonu yerine koyacak ve fişini takacaksınız. Böyle mi düşünüyorsunuz? Sandığınızın aksine televizyon kurulumu çok zor ve detaylı bir iştir. Çünkü kurulum sırasında ilk ayarların doğru bir şekilde yapılması gerekir. Aynı şekilde kablo bağlantılarının da titizlikle yapılması çok önemlidir. O halde yeni televizyonlarınızın kurulumu için Arçelik TV servisi Sultan Selim şubemize geliyor ve aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan profesyonel hizmet alıyorsunuz…

Montaj Hizmeti – Beyaz Eşya Ankastre Kombi ve Klima Montajı

Arçelik servisi Sultan Selim şubesi olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve klima gibi eşyalarınızın tamamını en hassas şekilde kuruyor ve montajlıyoruz. Montaj sırasında konuk olduğumuz ev ve iş yerlerinde titizlikle çalışıyor, mekanları bulduğumuz gibi teslim ediyoruz. Sultan Selim Arçelik servisi ekiplerimizi montaj konusunda deneyimli profesyonellerden oluşturuyor, hizmette sınır tanımıyoruz.

Bakım Uygulamaları – Düzenli Bakımla Eşyalarınızı Daha Uzun Yıllar Kullanın!

Kombi bakımı, klima bakımı, derin dondurucu bakımı, buzdolabı bakımı ve çamaşır makinesi bakımı yaptırdığınızda 10 yıl kullanacağınız eşyaları 15 yıl kullanabilirsiniz. Bakım yaptırmadığınızda beyaz eşya tamircilerini 2 yılda 1 kez çağıracağınıza, Sultan Selim Arçelik servislerinden bakım hizmeti aldığınızda 5 yılda 1 kez çağırırsınız. Dahası yeni bir eşya satın almak için devamlı olarak para ayırmak zorunda kalmazsınız…

Onarım Desteği – Beyaz Eşya ve Ankastre Tamircisi Üstün Teknik Servis

Ankastre tamiri için herkese güvenmeyin! Ankastre ocak, ankastre fırın, ankastre buzdolabı ve ankastre davlumbaz gibi eşyaların onarımlarında mutlaka profesyonel kişilerden destek alın. Ucuza ankastre tamiri yapacağını söyleyen kişiler, arızalarınıza geçici çözümler uygulayarak hak etmedikleri paraları alıp sizi yüzüstü bırakabilirler. Bu tuzağa düşmeyin! Onarımda Arçelik servisi Sultan Selim şubesinden başkasına gitmeyin!

Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – Garantili ve Faturalı Parçalar

Kombiniz için voltaj regülatörü mü lazım? Buzdolabınızın aşınan kapak contası mı değiştirmeniz gerekiyor? Ya da çamaşır makineniz için tekmelik mi alacaksınız? Bulaşık makinesinden kombiye, klimadan ocağa, fırından davlumbaza kadar evlerinizdeki tüm eşyalar için orijinal ve garantili yedek parçalar Üstün Teknik Servisi Sultan Selim Arçelik servislerinde! Size en yakın Arçelik servisine ulaşın, en iyi parçaları en uygun fiyatlara satın alın!

Deneyimli Teknisyenler – Uzman Bir Kadroyla Hizmet Veriyoruz!

Arçelik beyaz eşya servisi Sultan Selim şubesi olarak teknik kadromuzun bilgili, deneyimli ve eğitimli olmasına özen gösteriyoruz. Aynı şekilde müşteri hizmetleri ekiplerimizi özverili ve çalışkan kişiler arasından seçiyoruz. Arçelik kombi servisi Sultan Selim şubemizdeki ekiplerin Doğal Gaz Yeterlilik Belgesine sahip olmalarına ayrıca dikkat ediyoruz.

İstanbul Geneli Servis Ağı ve Geniş Araç Filosu - Arçelik Servisi Sultan Selim Teknik Desteği Üstün Teknik Servis’te!

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasının tamamına geniş araç filomuzla ulaşarak Arçelik servis hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Başta Güngören, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Esenler, Bayrampaşa, Kağıthane, Büyükçekmece, Küçükçekmece ve Fatih olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine ulaşarak Arçelik beyaz eşya servisi, Arçelik kombi servisi ya da Arçelik Ankastre servisi sunuyoruz. 

Sultan Selim Arçelik Servis Fiyatları – Uygun Fiyatlar Sunuyoruz!

Sultan Selim Arçelik servisleri olarak montaj, onarım, arıza tespiti, parça değişimi ve bakım talepleriniz için en uygun fiyatları sunuyor, yaptığımız işlemlerin her zaman arkasında duruyoruz. Arçelik servis fiyatlarını karşılayan ve Arçelik beyaz eşya servisi Sultan Selim’den hizmet alan herkese 1 yıl süreyle garanti sunuyoruz. Siz de tüm beyaz eşya, ankastre, klima, kombi ve elektronik eşyalarınız için en yakın Arçelik servisine ulaşın, hem uygun fiyatlardan hem de garantili hizmetten faydalanın!

İyi Hizmet Almak Sizin de Hakkınız! – Arçelik Beyaz Eşya Servisi Sultan Selim

Arçelik servisi Sultan Selim şubesi olarak müşterilerimizden servis talebi ulaşır ulaşmaz yola çıkıyor, müşteri memnuniyeti kazanmaya önem veriyoruz. Yaptığımız onarımlara ve parça değişimlerine 1 yıl garanti veriyor, standartlarımızı daha yükseğe çıkarıyoruz.

Sultan Selim Arçelik servisleri bünyesinde yapılan tüm onarımlara 1 yıl garanti veriyor, hizmet sonrasında da müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz.

Yorum Yap

Servis Çağır
Servis Çağır 444 01 36