Serviste Lider! Üstün Teknik Servis
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Arçelik Servisi 50. Yıl

Beyaz Eşya, Ankastre, Klima, Kombi ve Elektronik Ev Eşyalarınız İçin Profesyonel Servis Hizmetleri!  - 50. Yıl Arçelik Servisi Üstün Teknik Servis

Bulaşık makinesi için tuş takımına, kombi için voltaj regülatörüne, televizyonun modeline uyumlu kumandaya ya da kombi baca uzatma borusuna ihtiyacınız varsa 50. Yıl Arçelik servislerine ulaşabilirsiniz. Arçelik servisi 50. Yıl şubesi olarak buzdolabından çamaşır makinesine, kombiden klimaya, davlumbazdan ocağa kadar Arçelik markalı tüm ürünleriniz için gerekli olan yedek parçaları tedarik ediyoruz.

Her modele uyumlu, %100 orijinal, garantili ve kaliteli parçalarla beyaz eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatıyor, yan sanayi parçaları kesinlikle servisimizde bulundurmuyoruz. Size en yakın Arçelik servisi olarak bozulan, eski performansını yitiren tüm beyaz eşyalarınızı ilk günkü haline döndürüyoruz. Siz de 50. Yıl Arçelik servisini arayın, pişman olmayın.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi 50. Yıl – Bulaşık Makinesi Pervanesi Neden Dönmüyor?

Bulaşık makinesi pervanesi dönmüyorsa fıskiyedeki delikler tıkanmış ve tazyikli su akışı gerçekleşmiyor demektir. Bulaşık makinesi pervanesi dönmeyince bulaşıklarınızın yıkanması da mümkün değildir. Merak etmeyin, Arçelik beyaz eşya servisi 50. Yıl şubemizde tüm bulaşık makinesi arızalarına çözüm bulabilirsiniz.

Üstelik yalnızca bulaşık makinesi için değil; çamaşır makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, kurutma makinesi ve ocak gibi beyaz eşyalarınız için de Arçelik 50. Yıl servislerinden teknik destek alabilirsiniz. Hemen Arçelik derin dondurucu servisi 50. Yıl, Arçelik kurutma makinesi servisi 50. Yıl, Arçelik bulaşık makinesi servisi 50. Yıl ve Arçelik çamaşır makinesi servisi 50. Yıl ekiplerimize ulaşın, ihtiyacınıza göre randevu talep edin!

[widget-136]

Arçelik Ankastre Servisi 50. Yıl – Ankastre Mikrodalga Fırın Sigorta Attırıyor!

Mikrodalga fırın neden sigortaları attırır biliyor musunuz? Cihazda kısa devre olduğunda ya da kaçak akım meydana geldiğinde süresi belli olmaksızın sigorta atması durumu gerçekleşir. Soğutma fanının etkinliğini yitirmiş olması da bu sorunun kaynağı olabilir. Mikrodalga fırın arızasının net olarak anlaşılabilmesi ve tamir edilebilmesi için 50. Yıl Arçelik servisi ekibimize gelin, en gelişmiş cihazlarla arızanızın kaynağını öğrenin!

Siz siz olun, Arçelik ocak servisi 50. Yıl, Arçelik fırın servisi 50. Yıl, Arçelik mikrodalga fırın servisi 50. Yıl ve Arçelik ankastre davlumbaz servisi 50. Yıl ekiplerimiz olmadan iş yapmayın! 

Arçelik Klima Servisi 50. Yıl – Klima Montajında En İyi Hizmeti Sunuyoruz!

Klimaların iç ünite ve dış ünite bağlantılarının kusursuz bir şekilde yapılması, cihazın tam verimli bir şekilde çalışması açısından önemlidir. Arçelik klima servisi 50. Yıl şubemizde klima konusunda deneyim sahibi teknisyenlerimiz size montaj konusunda destek olmaktadır. Üstelik klima montajı fiyatlarımız piyasaya göre uygun olmasına rağmen sunduğumuz hizmet oldukça kalitelidir.

Arçelik Kombi Servisi 50. Yıl –  E01 Arızası mı Alıyorsunuz?

Arçelik kombinizde E01 arıza kodu mu belirdi? Bu kod, başarısız ateşleme sorununu işaret eder. Eğer gaz vanalarının açık olduğundan eminseniz gaz valfinde ya da elektronik anakartta sorun olabilir. Kombinizi emniyetli bir şekilde kapalı konuma getirip Arçelik kombi servisi 50. Yıl şubemizi arayın.  Kombi teknisyenliği sertifikalı uzmanlarımızla birlikte aynı gün içerisinde gelip cihazınızı aktif hale getirelim!

Arçelik Elektronik Ev Eşyaları Servisi 50. Yıl – Televizyon Ekran Değişimi 

Televizyon ekran tamiri yeni bir televizyon parasına denk gelecek, çok masraflı olacak diye düşünmeyin! Bizi diğer elektronik servisleriyle karşılaştırmayın! Arçelik tv servisi 50. Yıl şubesi olarak biz, arızalanan, ekranı kırılan, güncelleme gerektiren ve renk/ses ayarları bozulan tüm televizyonların onarımı ve parça değişimi için en uygun fiyatlarla müşterilerimize yardımcı oluyoruz. 

Montaj Hizmeti – Eksiksiz Kurulum Hizmeti 

Beyaz eşyalarınızın su bağlantılarının ya da ocağınızın gaz bağlantılarının yanlış yapılmasını istemezsiniz, değil mi?  O halde en ucuz beyaz eşya tamircisini nasıl bulabilirim diye düşünmeyin! Beyaz eşya montajı, kombi montajı ve klima montajında profesyonel bir firma bulmaya odaklanın! Arçelik servisi 50. Yıl şubesi olarak biz, güvenlik talimatlarına uygun bir şekilde kurulum yapıyor, güvenli kullanım imkanı sunuyoruz.

Bakım Uygulamaları – Yılda 2 Kez Klima 1 Kez de Kombi Bakımı Şart!

Klimayı çalıştırır çalıştırmaz havada tozların uçuştuğuna mutlaka şahit olmuşsunuzdur. Uçuşan tozlar, nefes borunuzu tıkar ve havanın kalitesini olumsuz etkiler. Bu yüzden sadece yaz mevsiminde kullandığınız bir klimanız varsa yılda 1 kez, yaz kış kullandığınız klimalar için de yılda 2 kez 50. Yıl Arçelik servislerinden bakım hizmeti almanız gerekir. Aynı şekilde kombilerinizin de güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmak için yılda 1 kez 50. Yıl Arçelik servisinde kombi bakımı yaptırmanız önemlidir. 

Onarım Desteği – Ankastre Tamircisi veya Beyaz Eşya Tamircisi Arayanlar…

Eşe dosta sormakla iyi bir beyaz eşya tamircisi bulamazsınız! Arçelik beyaz eşya servisi 50. Yıl şubesi olarak biz, tam 17 yıldır müşterilerimize güvenli ve garantili onarım hizmeti veriyoruz. Onarım yaparken kurtarılması mümkün olan ve tamir edilebilir parçaları onarıyor, sizlere ekstra masraf yaratmıyoruz. En yakın Arçelik servisine ulaşarak hızlı bir servis hizmeti almak isteyenleri ise asla bekletmiyoruz!

Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar – 1 Yıl Garantili Yedek Parçalar

Çamaşır makinesi için emniyet ventili, tuş takımı, amortisör, kondansatör ya da keçe mi lazım? Ya da derin dondurucu için su emici altlık, buz kalıbı veya buharlaştırma kabı mı arıyorsunuz? İhtiyacınız olan tüm beyaz eşya parçaları, kombi parçaları ve klima parçaları Üstün Teknik Servis’te! Üstelik 50. Yıl Arçelik servislerinden alacağınız her yedek parçanın garantisi ve faturası da mevcut!

Deneyimli Teknisyenler – Sizlere Profesyonel Bir Ekiple Destek Oluyoruz!

Arçelik ankastre servisi 50. Yıl, Arçelik beyaz eşya servisi 50. Yıl, Arçelik kombi servisi 50. Yıl, Arçelik klima servisi 50. Yıl ve Arçelik TV servisi 50. Yıl ekiplerimizin her biri, alanında uzman, güvenilir, bilgili ve sertifikalı kişiler. Özellikle de Arçelik kombi servisi 50. Yıl şubemizdeki tüm teknisyenler, gaz yeterlilik belgesine sahip ve kombi montajı, onarımı ve bakımı konusunda deneyime sahipler. Siz de 50. Yıl Arçelik servislerinden dilediğiniz gibi hizmet alabilirsiniz!

İstanbul Geneli Servis Ağı ve Geniş Araç Filosu - Arçelik Servisi 50. Yıl Teknik Desteği Üstün Teknik Servis’te!

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasının tamamına geniş araç filomuzla ulaşarak Arçelik servis hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Başta Güngören, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Esenler, Bayrampaşa, Kağıthane, Büyükçekmece, Küçükçekmece ve Fatih olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine ulaşarak Arçelik beyaz eşya servisi, Arçelik kombi servisi ya da Arçelik Ankastre servisi sunuyoruz. 

50. Yıl Arçelik Servis Fiyatları – Uygun Fiyatlar Sunuyoruz!

50. Yıl Arçelik servisleri olarak montaj, onarım, arıza tespiti, parça değişimi ve bakım talepleriniz için en uygun fiyatları sunuyor, yaptığımız işlemlerin her zaman arkasında duruyoruz. Arçelik servis fiyatlarını karşılayan ve Arçelik beyaz eşya servisi 50. Yıl’den hizmet alan herkese 1 yıl süreyle garanti sunuyoruz. Siz de tüm beyaz eşya, ankastre, klima, kombi ve elektronik eşyalarınız için en yakın Arçelik servisine ulaşın, hem uygun fiyatlardan hem de garantili hizmetten faydalanın!

Beyaz Eşyalarınız Üstün Teknik Servis’e Emanet! – En Yakın Arçelik Servis

50. Yıl Arçelik servisi olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve buzdolabı gibi beyaz eşyalarınız; mikrodalga fırın, ocak ve davlumbaz gibi ankastreleriniz, klimalarınız, kombileriniz ve elektronik eşyalarınız için garantili bir hizmet sunuyoruz.

Sizi sık sık tekrarlayan arızalarıyla yoran ve ciddi anlamda maddi yük oluşturan eşyalarınızı ilk günkü performansına döndürüyor, sizlere daha sağlıklı ve dayanıklı ürünler teslim ediyoruz. Hemen Arçelik servisi 50. Yıl şubemizi arayın, doğru hizmeti doğru firmadan alın!

Yorum Yap

Servis Çağır
Servis Çağır 444 01 36