Serviste Lider! Üstün Teknik Servis
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Arçelik Ankastre Mikrodalga Fırın Servisi

Sertifikalı Teknisyenlerden Destek Alın!

Neden Arçelik mikrodalga fırın servisinden hizmet almanız gerektiğini biliyor musunuz? Çünkü yanlış alınan bir ölçü, mikrodalga fırınınızın panelin içine oturmamasına neden olabilir. Aynı şekilde sabitleme işlemi profesyonel bir şekilde yapılmazsa ürünü verimli bir şekilde kullanmak da mümkün değildir. 

Her fırında olduğu gibi Arçelik ankastre fırın montajı yapılırken sağlanan havalandırma, bitişikteki mobilyaların sıcaklığının sabit kalmasını ve soğutma sisteminin doğru çalışmasını sağlar. Ancak işinin uzmanı kişilerden destek almadan Arçelik ankastre mikrodalga fırın kurulumunu gerçekleştirirseniz ya da fırınınızın montajını kendiniz yapmaya kalkarsanız bu havalandırma dengesini kuramayıp istenmeyen sonuçlara yol açabilirsiniz. Yetersiz havalandırma, pişirme işleminden sonra cihazın soğumasının çok daha uzun sürmesine ve yoğuşma sorunlarına neden olur. 

Arçelik Ankastre Mikrodalga Fırın Montajı İçin Mutlaka Uzman Desteği Alın!

Arçelik ankastre mikrodalga fırın servisi, ürünlerinizi uygun vidalar kullanarak güvenli bir şekilde kabine takar. Sabitleme işlemi tam olarak gerçekleştirilmediğinde ankastre mikrodalga fırın kullanım sırasında hareket ederek bitişikteki mobilyalara zarar verebilir ve kullanım sırasında gürültünün veya titreşimin artmasına neden olabilir. Aynı şekilde Arçelik ankastre mikrodalga kurulumu sırasında cihaz sabitlenmezse açıldığında öne doğru devrilme riski de vardır. Bu tarz olumsuzluklar yaşamamak ve mikrodalga fırını güvenle kullanmak için Arçelik ankastre servisinden destek alabilirsiniz. Arçelik ankastre servisinden destek aldığınızda; 

 • Fırının düzgün çalışabilmesi için yeterli hava akışı sağlanır. 

 • Fırının üst kısmında 20 cm, arkasında 10 cm ve iki yanında 5’er cm boşluk bırakılır.

 • Elektrik kabloları kontrol edilir.

 • Kapak contaları ve sızdırmazlık yüzeyi kontrol edilir.

 • Emniyetli bir şekilde kullanıma hazır hale getirilir.

Arçelik Ankastre Mikrodalga Fırın Tamiri – Fırınınız Arıza Sinyalleri mi Veriyor?

Ankastre mikrodalga fırın ısıtmıyor mu? Ya da mikrodalga fırınınızı açar açmaz sigorta mı atıyor? Yaşadığınız tüm mikrodalga fırın arızalarının çözümü en yakın Arçelik servisinde! Siz asla fırınınıza müdahale etmeyin ve direkt olarak bizlerle iletişime geçin. Aynı gün içerisinde adresinize ulaşıp arızanızı tespit edelim. Arçelik ankastre mikrodalga fırın parça değişimi işlemlerinde %100 orijinal ve garantili yedek parçalar kullanıp faturalarını sizlere teslim edelim. Böylece aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan gönül rahatlığıyla ürününüzü kullanmaya devam edin.

Arçelik Ankastre Mikrodalga Fırın Bakımı – Yılda En Az 1 Kez Bakım Şart!

Ankastre mikrodalga fırınınızın bakımını ihmal ederseniz ne olacağını biliyor musunuz? Fırınınızın içinde biriken kir ve bakteriler, yiyeceklerinize temas edecek, olası arızalar önceden fark edilmeyecek ve fırınınızın bir gün ansızın arızalanıp sizi yarı yolda bırakacak. Bir diğer ihtimal olarak da eski performansını kaybettiği için aynı ısıtma/pişirme gücüne ulaşmak için daha fazla enerji tüketecek ve elektrik faturalarınızı artıracak. Bu yüzden yılda en az 1 kez Arçelik ankastre mikrodalga fırın servisine ulaşarak bakım hizmeti almak, sizin için çok daha iyi olacak. Elbette yapılması gerekenler yalnızca bakımla sınırlı değil, her kullanımdan sonra mutlaka mikrodalga fırının temizlenmesi de gerekiyor. İşte, Arçelik ankastre mikrodalga fırın servisinin temizlik önerileri:

 • Mikrodalga fırın içine dökülen sıvılar için nemli bir bez kullanın.

 • Yüzeyde lekelenmeye, çizilmeye veya matlaşmaya neden olabilecek sert temizlik maddelerini kullanmayın. 

 • Fırının iç kısmındaki çalışan parçalara zarar gelmemesi için suyun havalandırma deliklerine sızmadığından emin olun.

 • Buharlı temizleyiciler ve aşındırıcı temizlik malzemeleri kullanmayın.

 • Cam tepsiyi ılık sabunlu suda veya bulaşık makinesinde yıkayın.

 • Aşırı gürültü olmaması için destek halkasını sık sık temizleyin.

 • Tüm işlemlerden sonra mikrodalga fırını kurulamayı unutmayın.

Arçelik Ankastre Mikrodalga Fırın Servis Fiyatları Nedir?

Arçelik ankastre mikrodalga fırın servisinden talep ettiğiniz montaj, onarım ve bakım işlemlerine göre fiyatlandırma değişiyor. Aynı şekilde her Arçelik mikrodalga fırın servisi de farklı fiyatlandırmalar uygulayabiliyor. Bu noktada ucuz Arçelik servislerine aldanmamanızı ve mikrodalga fırınlarınızı işin uzmanına emanet etmenizi öneriyoruz. 

Aksi halde aldığınız ucuz Arçelik servis hizmeti sonunda; yanlış monte edilmiş, onarılmamış, yan sanayi parçalar kullanılmış bir fırınla karşılaşabilirsiniz. Bakım, onarım, parça değişimi ya da montaj, alacağınız hizmet ne olursa olsun, mutlaka önce kaliteli hizmet veren, müşteri memnuniyeti önemseyen ve garantili servis desteği sunan bir firmayla çalışın. 

[widget-136]

Yorum Yap

Servis Çağır
Servis Çağır 444 01 36