Serviste Lider! Üstün Teknik Servis
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Vestel Servisi

Ev ve İş Yerlerinizde Vestel Ayrıcalığı…

Zamana ve kullanım koşullarına bağlı olarak arızalanan, performansını yeterli bulmadığınız ya da sadece daha güçlü çalışmasını istediğiniz Vestel eşyalarınız Üstün Teknik güvencesinde!

TV ve ses sistemlerinden beyaz eşyalara, ankastrelerden küçük ev aletlerine, klimalardan bilgisayarlara kadar Türkiye’nin en büyük beyaz eşya ve teknoloji üreticilerinden olan Vestel için profesyonel servis hizmetleri sunuyoruz. İstanbul geneli servis ağımız, geniş araç filomuz ve deneyimli kadromuzla bakım, onarım ve montaj desteği sağlıyoruz. Sizlere ise yaşam alanlarınızdaki ve ofislerinizdeki konforun tadını çıkarmak kalıyor…

Bütçenizi düşünen bakım uygulamaları, garantili ve faturalı onarım hizmetleri arıyorsanız Vestel servisi merkezimize ulaşın, ayrıcalıklarımızla tanışın!

Üstün Teknik Servis olarak 17 yılı aşkın süredir Vestel özel servisi hizmeti vermekteyiz. Deneyimsiz ve kaçak Vestel servisleri ile zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın!

vestel servisi

Eşyalarınızın İlk Günkü Performansını Koruması, Güvenli ve Tasarruflu Çalışması İçin Vestel Servisi Uzmanlığı Yanınızda!

Türkiye’de ev ve iş yerlerinin tercihi olan Vestel buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, ankastre, klima ve elektronik eşyalar için montaj, bakım, onarım ve yedek parça desteği sunuyoruz! Her zaman ilk günkü verimini ve konforunu beklediğiniz Vestel eşyalarınızın yüksek performansta, güvenle, uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz…

vestel servis

Montaj

Deneyimli ekibimizle birlikte Vestel beyaz eşya, ankastre, TV ve klimalarınızın montajını yapıyor, tüm eşyalarınızı Üstün Teknik Servis güvencesiyle kullanmanızı sağlıyoruz.

Ücretsiz Keşif »
vestel servisleri

Bakım

Vestel beyaz eşya, ankastre, klima ve televizyonlarınızın periyodik bakımlarını yapıyor, olası arızaları önceden fark ederek mağduriyet yaşamanızı önlüyoruz.

Profesyonel Ekip »
vestel servis istanbul

Onarım

Vestel beyaz eşya, ankastre, klima ve elektronik eşyalarınızdaki arızaları hızlı ve yerinde tespit ediyor, aynı gün güvenli ve garantili onarım hizmeti veriyoruz.

Güvenli Onarım »

Orijinal Yedek Parça Garantisi

Vestel servisi bakım ve onarım hizmetlerimizde eşyalarınızın modeline uygun orijinal yedek parçalar kullanıyor, uzun yıllar performanslı ve verimli bir kullanımı garanti ediyoruz.

İstanbul'un Tüm Semtlerinde Vestel Servis Hizmetleri

vestel beyaz eşya servisi

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel’in üstün teknolojisine yılların deneyimi ile destek oluyoruz! Vestel beyaz eşya servisi montaj, bakım ve onarımda lider!

Buzdolabı, derin dondurucular, çamaşır ve kurutma makineleri, bulaşık makineleri, solo fırınlar, set üstü ocaklar, mini fırınlar, mikrodalga fırın ve aspiratörler ile su sebilleri için Vestel beyaz eşya servisi olarak güvenli bakım ve onarım çözümleri sunuyoruz. Alanında uzman Vestel servisi ekibimizle aynı gün adresinize geliyor, beyaz eşyalarınızdaki arızaları pratik ve kalıcı bir şekilde ortadan kaldırıyoruz!

Çamaşır makineniz çok gürültülü çalışıyorsa, buzdolabınız yiyeceklerinizin tazeliğini koruyamıyorsa yapmanız gereken Vestel servisi İstanbul ekibimize ulaşmak…

Vestel Ankastre Servisi

Vestel ankastre ocağınız gaz mı kaçırıyor? Mikrodalga fırınınızdan sesler mi geliyor? Bulaşık makineniz eskisi gibi temizlemiyor mu? Vestel servisi olarak her ihtiyacınıza çözümümüz var…

Akşam yemeği hazırlıklarınızın yarıda kalmaması, günlük işlerinizin sekteye uğramaması için Vestel ankastre servisi ekiplerimizle fırın, ocak, mikrodalga, davlumbaz, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi eşyalarınızın arızalarını gideriyoruz. Ankastre setlerinizin kurulumunu yapıyor, bakım ekiplerimizle tasarruflu çalışmalarını sağlıyoruz.

Orijinal yedek parçalı onarım, güvenli bakım ve konforlu montajla Vestel servisi arayışlarınıza son veriyoruz…

vestel ankastre servisi
vestel klima servisi

Vestel Klima Servisi

Bakımsız klimaların bakteri ve mikrop yuvası olduğunu biliyor musunuz? Vestel klima servisi ekibimiz ailenizi ve misafirlerinizi klimaların tehlikelerinden koruyor!

Baş ağrısından sinüzite, eklem hastalıklarından üst solunum yolu enfeksiyonlarına kadar farklı hastalıklara davetiye çıkaran klimalar için periyodik bakımlar yaparak filtrelerini temizliyor, gaz takviyesi yapıyor, arızalanması muhtemel parçalarını değiştiriyoruz. Vestel kalitesinin devamlılığını sağlayarak güvenli bir ortamda vakit geçirmenize destek oluyoruz. Arıza kaydınızın alınmasından kısa süre sonra adresinize ulaşarak klimanızı kesintisiz kullanmanızı sağlıyoruz.

Vestel’in ev tipi, salon tipi ve multi inverter klimaları için Vestel klima servisi ekiplerimizin profesyonel bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanın…

Vestel TV Servisi

Aniden kapanan, görüntü kalitesi eskisi gibi olmayan, ses sistemleri bozulan ya da ekranı çatlayan Vestel televizyonlarınızın ömrünü uzatacak uygulamalarımız var…

Vestel’in 4K Ultra HD OLED, QLED Android TV, 4K Ultra HD TV, Full HD TV, HD Ready TV ve diğer televizyon modelleri için Vestel servisi olarak yerinde onarım yapıyor, dizi ve film keyfinizin yarıda kalmasına izin vermiyoruz. Orijinal yedek parça garantili çözümlerimizle televizyonlarınızın daha büyük zarar görmesini engelliyor, onları ilk günkü etkileyici görüntülerine ulaştırıyoruz.

Vestel servisi teknisyenlerimiz, geniş araç filomuz, orijinal yedek parça ağımız ve memnuniyetinize odaklanan hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız!

vestel tv servisi

Vestel Montaj, Bakım, Onarım ve Yedek Parça Hizmetleri ile Eşyalarınız Emin Ellerde! Üstün Teknik Deneyiminden Yararlanın!

Vestel servisi olarak İstanbul’un her noktasına ulaşan geniş araç filomuz, deneyimli ekibimiz, yedek parça ağımız ile Vestel beyaz eşya, ankastre, klima ve TV’leriniz için montaj, bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Buzdolabından çamaşır makinesine, derin dondurucudan fırına kadar Vestel eşyalarınız için garantili Vestel servisi arıyorsanız Üstün Teknik doğru adres!

17 Yıllık Deneyim

Vestel beyaz eşya, ankastre, klima ve TV servisi olarak yıllardır aynı kalite ve profesyonellikte hizmet sunuyor, istikrar ve güven vaat ediyoruz.

İstanbul Geneli Hizmet

Vestel servisi olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda tüm semtlere en kısa sürede ulaşıyor, montaj, bakım ve onarım desteği sağlıyoruz.

Geniş Vestel Servis Filosu

Geniş araç filomuzla İstanbul’un her noktasına hızla ulaşıyor, ev ve iş yerlerinizde kullandığınız beyaz eşya ve ankastreler için Vestel servis hizmeti veriyoruz.

vestel servisi

Uzman Teknisyenler

Beyaz eşya, ankastre, TV ve klima konusunda uzmanlık sertifikası sahibi, deneyimli ve güler yüzlü Vestel servisi kadromuzla kalıcı çözümler üretiyoruz.

Güvenilir ve Garantili Hizmet

Vestel servisi hizmetlerimizden kalmanız için bakım ve onarımda garantili ve faturalı uygulamalar yapıyor, eşyalarınıza en az sizler kadar özen gösteriyoruz!

Online Destek

Vestel servisleri arasında en iyi ekiplerden biri olarak her an bize ulaşabilme imkanı sunuyor, tüm sorularınızı yanıtlıyor, sorunlarınıza aynı gün müdahale ediyoruz.

vestel servis fiyatları

Vestel Servisi Uzmanlığıyla Tanışmanın Tam Zamanı!

Televizyonlarınıza Özel %100 Orijinal Çözümler…

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Üstün Teknik Vestel servisi olarak Vestel beyaz eşya servisi, Vestel ankastre servisi, Vestel klima servisi, Vestel termosifon servisi, Vestel TV servisi hizmetleri veriyoruz. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, derin dondurucu, fırın, ocak, davlumbaz, mikrodalga fırın ve kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar ile diğer ankastre Vestel ürünler, Vestel klima ve Vestel elektronik servisi olarak çalışıyoruz.

Vestel servis hizmeti almak için İletişim sayfamızda yer alan numaralardan ve çağrı merkezimizden bize ulaşabilir, Vestel servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek sorunlarınıza çözüm bulacaklar.

Vestel servisi olarak başta Bağcılar olmak üzere Güngören, Gaziosmanpaşa, Bahçelievler, Bakırköy, Esenler, Bayrampaşa, Kağıthane, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Başakşehir, Eyüp ve Fatih gibi ilçelerle tüm Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda hizmet veriyoruz. Size en yakın servis noktamızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Vestel servis fiyatları; bakım, onarım, montaj ve yedek parça değişimi işlemlerinden hangisinin yapılacağına, Vestel beyaz eşya ve ankastre, klima ve TV ürünlerinizin modellerine, arızasına, onarılması veya değiştirilmesi gereken parçalara, bakım veya onarım sırasında yapılacak işlemlere göre değişkenlik göstermektedir. Vestel servis fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimize ulaşarak servis talebi oluşturabilirsiniz. Vestel servisi ekibimiz adresinize gelerek arızalı ya da bakımı yapılacak eşyalarınızı inceleyecek ve ardından Vestel servis fiyatları hakkında bilgi verecekler.

Servis Çağırın

vestel servisi iletişim
Servis Çağır
Servis Çağır 444 01 36