Serviste Lider! Üstün Teknik Servis
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bosch Servisi

Bosch Kalitesini Kesintisiz Yaşayın…

Bosch buzdolabınız ses mi çıkarıyor? Bosch klimalarınız istediğiniz sıcaklığa ulaşamıyor mu? Bosch sevisi olarak beyaz eşya, ankastre, klima ve kombilerinize özel çözümler sunuyoruz!

İstanbul’un en iyi Bosch servisi olarak bireysel ve ticari kullanımlardaki Bosch marka buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, ocak, fırın, davlumbaz, mikrodalga, klima, kombi ve elektronik ev aletlerinizin bakımlarını yapıyor, arızalarını çözüme kavuşturuyor, kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. %100 orijinal yedek parçalarla garantili ve faturalı hizmetler veriyoruz.

Bosch eşyalarınızın ömrünü uzatmak, verimli ve tasarruflu çalışmalarını sağlamak, yaşam alanlarınızdaki konforu daim kılmak için Bosch servis merkezimize ulaşın! Bir telefon uzağınızdayız…

Üstün Teknik Servis olarak 17 yılı aşkın süredir Bosch özel servisi hizmeti vermekteyiz. Deneyimsiz ve kaçak Bosch servisleri ile zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın!

bosch servisi

Eşyalarınızın İlk Günkü Performansını Koruması, Güvenli ve Tasarruflu Çalışması İçin Bosch Servisi Uzmanlığı Yanınızda!

Müşteri memnuniyetini odak alan hizmet standartlarımız, deneyimli kadromuz ve geniş servis ağımızla Bosch servisi olarak ev ve iş yerlerinizdeki Bosch buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, ankastre eşyalar, klima, kombi ve televizyonlar için montaj, bakım, onarım ve yedek parça desteği sunuyoruz! En kısa sürede adresinizdeyiz…

bosch servis

Montaj

Deneyimli ekibimizle birlikte Bosch beyaz eşya, ankastre, kombi ve klimalarınızın montajını yapıyor, tüm eşyalarınızı Üstün Teknik Servis güvencesiyle kullanmanızı sağlıyoruz.

Ücretsiz Keşif »
bosch servisleri

Bakım

Bosch beyaz eşya, ankastre, klima ve kombilerinizin periyodik bakımlarını yapıyor, olası arızaları önceden fark ederek mağduriyet yaşamanızı önlüyoruz.

Profesyonel Ekip »
bosch servis istanbul

Onarım

Bosch beyaz eşya, ankastre, klima, kombi ve elektronik eşyalarınızdaki arızaları hızlı ve yerinde tespit ediyor, aynı gün güvenli ve garantili onarım hizmeti veriyoruz.

Güvenli Onarım »

Orijinal Yedek Parça Garantisi

Bosch servisi bakım ve onarım hizmetlerimizde eşyalarınızın modeline uygun orijinal yedek parçalar kullanıyor, uzun yıllar performanslı ve verimli bir kullanımı garanti ediyoruz.

İstanbul'un Tüm Semtlerinde Bosch Servis Hizmetleri

bosch beyaz eşya servisi

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Buzdolabınız yiyeceklerinizi buz küpüne mi çeviriyor? Çamaşır makinenizin gürültüsü evinizin dışına mı taşıyor? Cevabınız evet ise Bosch servisi uzmanlarımızın desteğine ihtiyacınız var demektir…

Yanmayan ocak gözleri, su sızdıran bulaşık makineleri ve gıdalarınızı korumayan derin dondurucular için İstanbul Bosch servisi olarak montajdan bakıma, onarımdan orijinal yedek parça teminine kadar tüm servis süreçlerini başarıyla yürütüyor, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz. Kurulum gereken Bosch marka eşyalarınıza güvenli montaj sunarken periyodik bakımlarla beyaz eşyalarınızın performansını arttırıyoruz.

Siz sorununuzu anlayın yeter, Bosch beyaz eşya servisi teknisyenlerimiz en kısa sürede adresinizde olarak sizlere kalıcı çözümler sunacaklar!

Bosch Ankastre Servisi

Hem şıklıkları hem de modern teknolojileriyle evimizin gözdesi Bosch ankastre eşyalarınız için Bosch servisi deneyimimizi ev ve iş yerlerinize ulaştırıyoruz!

Ankastre fırınınızın ekranında arıza kodları beliriyorsa, davlumbazınız yemek kokularını emmiyorsa, ocağınızın gözü yanmıyorsa yapmanız gereken Bosch ankastre servisi İstanbul çağrı merkezimizi sizlerle buluşturuyoruz. Fırınlarınızın bakımını yapıyor, ocaklarınızın gözlerini değiştiriyor, yanlış montaj uygulamalarının yarattığı sorunları teknisyenlerimizle birlikte kalıcı olarak gideriyoruz.

Bosch servisi olarak istediğiniz performansta çalışmayan ankastre eşyalarınızı ilk günkü verimliliklerine kavuşturuyoruz. Hem de ekonomik fiyatlarla…

Görsel ALT Başlığı
bosch klima servisi

Bosch Klima Servisi

Klimanızı ne zaman çalıştırsanız boynunuz mu ağrıyor? Çocuklarınız ya da anne ve babanız klima nedeniyle üşütüyor mu? Yanlış montaj kurbanı olabilirsiniz…

Bosch klima servisi olarak ev ve iş yerlerinde ideal iklimlendirmeyi sağlayan klimalarınızın montajını uzman teknisyenlerimizle gerçekleştiriyoruz. Böylece klimalarınız sağlığınızı tehdit etmiyor, aşırı üfleme yapmıyor, kir ve mikroplarla sizleri karşı karşıya bırakmıyor! Periyodik bakım uygulamalarımızla da iç ve dış ünitelerin tamamını ilk günkü çalışma performanslarına ulaştırıyoruz.

Bosch servisi olarak duvar tipinden salon tipine, kaset tipinden kanallı klimalara kadar tüm klima modelleri için bakım ve onarım hizmetleri veriyor, ailenizi ve misafirlerinizi konforlu bir mekanda ağırlamanızı sağlıyoruz.

Bosch Kombi Servisi

Günlerdir Bosch kombi servisi mi bekliyorsunuz? Her sene aynı arızalarla karşılaşmanıza rağmen aynı servisi mi arıyorsunuz? Bosch kombi servisi Üstün Teknik ile alışkanlıklarınızı değiştirin!

İstanbul Bosch servisi ekiplerimizle sizleri masraflı arızalardan ve uzun süren onarımlardan sizi koruyoruz. Sıcak su sağlamayan, aniden çalışmayı durduran, yüksek sesle çalışan Bosch kombilerinizin arızalarını yerinde çözerek ailenizin ve konuklarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Dilerseniz yeni adresine taşınacak ya da yanlış yere monte edilmiş kombilerinizin söküm işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Bosch servisi olarak sizlere güvenli bir kombi deneyimi sağlarken düzenli bakımlarla da yüksek faturalardan sizleri koruyoruz…

bosch kombi servisi
bosch tv servisi

Bosch TV Servisi

Bosch televizyon keyfiniz yarıda kalmasın! Bosch marka TV’leriniz için ev ve iş yerlerinizde kullandığınız modellerine özel bakım, onarım ve yedek parça desteğimiz var!

Çocuğunuz oyun oynarken TV ekranına zara verdiyse, TV’nizden ses gelmiyorsa ya da cızırtılı sesler duyuyorsanız Bosch TV servisi ekibimize ulaşın, en kısa sürede adresinize gelerek televizyonlarınızdaki arızaları giderelim. Bosch TV servisi Üstün Teknik olarak uzman TV teknisyenlerimiz ve geniş araç filomuzla İstanbul’un her semtine Bosch servisi çözümlerimizi ulaştırıyoruz…

Bosch markasının eşsiz kalitedeki televizyonlarına özel arıza çözümünden parça değişimine kadar sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için Bosch servisi ekibimize ulaşın!

Bosch Montaj, Bakım, Onarım ve Yedek Parça Hizmetleri ile Eşyalarınız Emin Ellerde! Üstün Teknik Deneyiminden Yararlanın!

Bosch servisi olarak İstanbul’un her noktasına ulaşan geniş araç filomuz, deneyimli ekibimiz, yedek parça ağımız ile Bosch beyaz eşya, ankastre, klima, kombi ve TV’leriniz için montaj, bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Buzdolabından çamaşır makinesine, derin dondurucudan fırına kadar Bosch eşyalarınız için garantili Bosch servisi arıyorsanız Üstün Teknik doğru adres!

17 Yıllık Deneyim

Bosch beyaz eşya, ankastre, klima ve TV servisi olarak yıllardır aynı kalite ve profesyonellikte hizmet sunuyor, istikrar ve güven vaat ediyoruz.

İstanbul Geneli Hizmet

Bosch servisi olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nda tüm semtlere en kısa sürede ulaşıyor, montaj, bakım ve onarım desteği sağlıyoruz.

Geniş Bosch Servis Filosu

Geniş araç filomuzla İstanbul’un her noktasına hızla ulaşıyor, ev ve iş yerlerinizde kullandığınız beyaz eşya ve ankastreler için Bosch servis hizmeti veriyoruz.

bosch servisi

Uzman Teknisyenler

Beyaz eşya, ankastre, kombi ve klima konusunda uzmanlık sertifikası sahibi, deneyimli ve güler yüzlü Bosch servisi kadromuzla kalıcı çözümler üretiyoruz.

Güvenilir ve Garantili Hizmet

Bosch servisi hizmetlerimizden kalmanız için bakım ve onarımda garantili ve faturalı uygulamalar yapıyor, eşyalarınıza en az sizler kadar özen gösteriyoruz!

Online Destek

Bosch servisleri arasında en iyi ekiplerden biri olarak her an bize ulaşabilme imkanı sunuyor, tüm sorularınızı yanıtlıyor, sorunlarınıza aynı gün müdahale ediyoruz.

bosch servisi fiyatları

Bosch Servisi ile Beyaz Eşyalarınıza Özel Çözümler!

Buzdolabından Fırına Arızada Uzman Kadro…

Bilgi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Üstün Teknik Bosch servisi olarak Bosch beyaz eşya servisi, Bosch ankastre servisi, Bosch klima servisi, Bosch kombi servisi, Bosch TV servisi hizmetleri veriyoruz. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, derin dondurucu, fırın, ocak, davlumbaz, mikrodalga fırın ve kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar ile diğer ankastre Bosch ürünler, Bosch klima, Bosch kombi ve Bosch elektronik servisi olarak çalışıyoruz.

Bosch servis hizmeti almak için İletişim sayfamızda yer alan numaralardan ve çağrı merkezimizden bize ulaşabilir, Bosch servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek sorunlarınıza çözüm bulacaklar.

Bosch servisi olarak başta Bağcılar olmak üzere Güngören, Gaziosmanpaşa, Bahçelievler, Bakırköy, Esenler, Bayrampaşa, Kağıthane, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Başakşehir, Eyüp ve Fatih gibi ilçelerle tüm Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nda hizmet veriyoruz. Size en yakın servis noktamızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Bosch servis fiyatları; bakım, onarım, montaj ve yedek parça değişimi işlemlerinden hangisinin yapılacağına, Bosch beyaz eşya ve ankastre, klima, kombi ve TV ürünlerinizin modellerine, arızasına, onarılması veya değiştirilmesi gereken parçalara, bakım veya onarım sırasında yapılacak işlemlere göre değişkenlik göstermektedir. Bosch servis fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimize ulaşarak servis talebi oluşturabilirsiniz. Bosch servisi ekibimiz adresinize gelerek arızalı ya da bakımı yapılacak eşyalarınızı inceleyecek ve ardından Bosch servis fiyatları hakkında bilgi verecekler.

Servis Çağırın

bosch servisi iletişim
Servis Çağır
Servis Çağır 444 01 36